OBSLUHA CNC STROJŮ - Olšany u Prostějova | VímVíc.cz

OBSLUHA CNC STROJŮ - Olšany u Prostějova

Prostějov
Plný úvazek
od 110 Kč/hod.
Mám zájem o nabídku OBSLUHA CNC STROJŮ - Olšany u Prostějova

Nabídka práce OBSLUHA CNC STROJŮ pro organizaci Mürdter Dvořák, nástrojárna, spol. s r.o. (IČ 49448790). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - střední odborné (vyučen). Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu od 110 Kč/hod. a práci na plný úvazek (třísměnný provoz). Adresa pracoviště je Olšany u Prostějova. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Hana Kubíčková, a to na telefonním čísle *********.

Mürdter Dvořák, nástrojárna, spol. s r.o. detaily

Další informace o společnosti Mürdter Dvořák, nástrojárna, spol. s r.o. vedené pod IČ 49448790 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
OBSLUHA CNC STROJŮ
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
1. 8. 2019
Směnnost:
Třísměnný provoz
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Nástup ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě paní Kubíčková tel.: ********* (v době 7:00-15:30 hod.). Požadavky: SŠ v oboru obráběč, praxe na CNC obráběcím centru se systémem FIDIA výhodou, bez praxe na CNC zaškolíme, řidičský průkaz sk. "B", vazačský a jeřábnický průkaz výhodou, ale ne podmínkou, zodpovědnost, samostatnost a ochotu pracovat ve vícesměnném režimu výroby.
Náplň práce: obrábění forem a přípravků, kusová výroba, příprava nástrojů a nářadí, práce s měřidly, úzká spolupráce s odděleními výroby, kvality, údržby.
Nabízíme: perspektivní a zajímavé zaměstnání v mezinárodní společnosti, nadstandardní a motivační mzdové ohodnocení dle praxe + nadstandartní příplatky za směnnost, týden dovolené navíc + příplatky za dovolenou (10% z průměrné mzdy), závodní stravování, příspěvky na stravování, stravenky, možnost karierního růstu, účast na vývoji a implementaci nových zařízení.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Prostějov.
Evidujeme 665 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Prostějov.