Truhlář | VímVíc.cz
premium

Truhlář

Libčice nad Vltavou
Práce na plný úvazek
45000 - 60000 Kč

Získejte informace o nových volných místech dříve než ostatní

Odběr můžete kdykoliv lehce zrušit.

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá zakázkovou výrobou nábytku do interiéru, hledáme vhodné kandidáty na pozici Truhlář.

Náplň práce:

  • zajištění truhlářské činnosti, výroba zakázek dle výrobních výkresů
  • kompletace a montáž nábytku
  • obsluha soustruhu, frézy, hoblovky, pásové brusky, formátovací pily
  • odpovědnost za kvalitu odvedené práce

Požadujeme:

  • vyučení v oboru případně praxe min. 2 roky
  • znalost materiálů, jejich opracování a konstrukce nábytku
  • zkušenosti práce na CNC obráběcím centru nebo soustruhu jsou výhodou
  • samostatnost, pečlivost, spolehlivost a pozitivní přístup k práci

Nabízíme:

  • zajímavou práci na plný úvazek v menší firmě
  • tvůrčí a kreativní činnost vycházející z rozmanitosti našich projektů
  • vzdělávání se v oboru a školení od profesionálů
  • práci s moderními technologiemi a materiály
  • přátelský kolektiv
  • zajímavé platové ohodnocení
  • důvěru a svobodu
  • nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Libčice nad Vltavou

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Základní údaje o pracovní pozici

Pozice:
Truhlář
Typ pracovního poměru:
Mzda:
Místo výkonu práce:
Libčice nad Vltavou, Česká republika
Minimální stupeň vzdělání:
Odborné vyučení bez maturity
Další informace o volném místě:
Pozice není vhodná pro OZP.

Kontaktní údaje