Poštovní spořitelna spořící účet Spoření s bonusem | VímVíc.cz

Poštovní spořitelna spořící účet Spoření s bonusem

Poštovní spořitelna spořící účet přináší Spoření s bonusem, na kterém můžete zhodnotit své úspory úrokovou sazbou až 2,75 % p.a. do výše vkladu 1.000.000 Kč.
Mám zájem o spořící účet
Maximální úrok 2,75 %
Vyžadován běžný účet? Ano
Karta k účtu? Ne
Vedení účtu 0 Kč

Úročení:

  • Při splnění podmínek získání bonusového úroku:
  • Od 1 Kč do 1.000.000 Kč – 2,75 %
  • Od 1.000.000,01 Kč a více – 0,15 % na částky přesahující 1 milion Kč

Další informace:

Pro děti do 18 let výhodnější spoření

Výhodné zhodnocení

Spoření bez poplatků

Podmínky spořícího účtu:

  • Nutnost Poštovního účtu

Poštovní spořitelna spořící účet Spoření s bonusem a úroková sazba

Poštovní spořitelna nabízí zhodnocení úspor úrokovou sazbou ve výši 1,75 % p.a. Poštovní spořitelna spořící účet Spoření s bonusem poskytuje úrok 1,75 % automaticky už tím, že dojde k založení spořícího účtu. Klienti mohou získat výhodný roční bonusový úrok ve výši 2,75 % do vkladu 1 milion Kč. Pro získání bonusového úroku u spořícího účtu Spoření s bonusem je nutné splnit následující podmínky:

  • Založení spořícího účtu Spoření s bonusem
  • Používání aplikace ČSOB Smart

Používáním aplikace ČSOB Smart se rozumí přihlášení alespoň 1× za každé 3 měsíce. Při online založení Spoření s bonusem získá klient bonusovou sazbu 2,75 % p.a. okamžitě do vkladu ve výši 1.000.000 Kč. Poštovní spořitelna garantuje roční bonusový úrok do 30. 6. 2022. Po ukončení akce, tedy od 1. 7. 2022, bude zůstatek na spořícím účtu Spoření s bonusem úročený standardní úrokovou sazbou. Bonusové úročení je nabízené pro první založený spořicí účet. Pro druhý a další založený spořicí účet s bonusem je poskytována úroková sazba 0,01 % p.a.

Pokud klient založí spořící účet Poštovní spořitelny dětem do 18 let věku, úroková sazba bude 2,5 % p.a. do výše vkladu 250.000 Kč. Pokud bude mít dítě založený Poštovní účet, bonusová sazba se zvýší na 2,75 % p.a. Ještě lepší výslednou sazbu 3 % p.a. můžete získat za investici v minimální výši 1.000 Kč měsíčně.

Jak založit spořící účet Poštovní spořitelny Spoření s bonusem?

Poštovní spořitelna nabízí 3 možnosti, jak založitspořící účet Spoření s bonusem. Spořící účet Poštovní spořitelny Spoření s bonusem si můžete sjednat online, po telefonu nebo na pobočce. Online založení můžete pouze v případě, že využíváte internetové bankovnictví, pokud tomu tak není, spořicí účet Poštovní spořitelny si sjednejte telefonicky na Poštovní spořitelně infolince. V případě telefonického zakládání účtu je postup jednoduchý. Vyplňte do kolonky své telefonní číslo a Poštovní spořitelna vás bude informovat nejdříve, jak to jen bude možné.

Výhody spořícího účtu Poštovní spořitelny Spoření s bonusem

Spořením u České spořitelny můžete získat mnoho výhod. Vaše finance se bezpečně zhodnotí. Spoření s bonusem je zcela bez skrytých poplatků. Založení i vedení spořícího účtu Poštovní spořitelny je zdarma. Čím více financí máte, tím lepší získáte úrok. Výhodný úrok je nabízený do výše vkladu až 1 milion korun. Peníze máte kdykoliv k dispozici, a tak s nimi můžete manipulovat podle svých potřeb.

Poštovní spořitelna historie

Poštovní spořitelna historie začala v roce 1991. Poštovní spořitelna patří ke skupině ČSOB, kde je také ČSOB Pojišťovna, ČSOB Stavební spořitelna či Hypoteční banka. Díky tomu je možné poskytnout klientům široké spektrum služeb jako jsou účty, půjčky, pojištění domácnosti a automobilů, investice, hypotéky a řadu dalších. Poštovní spořitelna si zakládá na jednoduchosti, férovosti a dostupnosti.

Poštovní spořitelna kontakt

Klientům je k dispozici Poštovní spořitelna kontakt na telefonním čísle 800 300 300. Slouží pro informace, obsluhu a možnost sjednání produktů a služeb. Pro volání ze zahraničí je k dispozici Poštovní spořitelna infolinka na čísle +420 495 800 137. Pro nahlášení ztráty či krádeže karet a podporu internetového bankovnictví je telefonní číslo +420 495 800 111. K dispozici je také chat na webové stránce Poštovní spořitelny. Adresa pro posílání dopisů je Poštovní spořitelna klientské služby, P.O. BOX 22, 502 22 Depo Hradec Králové 70.