Bobcat Doosan - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Bobcat Doosan

Společnost Bobcat se zaměřuje na výrobu kompaktních nakladačů, bagrů a nakládacích příslušenství. Spolu s kvalitními produkty nabízí také firma svým zákazníkům možnost zapůjčení strojů Bobcat a profesionální služby, které zahrnují servis strojů i veškeré techniky. Díky precizní práci mnoha profesionálů může Bobcat poskytnout svým klientům své spolehlivé služby a servis kdekoliv se zárukou spokojenosti. Firma Bobcat čítá mezinárodně několik tisíc zaměstnanců.

Hodnocení Bobcat Doosan

Přidat hodnocení
před 19 hodinami
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Bobcat Doosan na plný úvazek 3-4 roky, do roku 2018.
Nedoporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Mezinárodní prostředí, dobrý pracovní kolektiv, jazykové kurzy, výborná kantýna v Inovačním centru

Negativa firmy:

Mikro-management, HR oddělení bylo za trest, podpora a rozvoj zaměstanců nulové, kariérní růst dost těžký, velmi omezený přístup k zaměstnancům.

Doporučení pro management firmy:

Zaměřte se na své lidi, jsou to nejcennější, co máte. Žádná firma nemůže stabilně růst pokud s ní nerostou i lidé. Razantně změňte HR - ať funguje jako podpora zaměstnancům a ne buzerace.

před 1 měsícem
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní - Dobříš
Pracoval(a) jsem ve společnosti Bobcat Doosan na pracovní smlouvu 1-2 roky, do roku 2015.
Nedoporučuje
Pozitiva firmy:

Platí včas, dobrý systém závodního stravování, není stres s cestováním do Prahy, na mé pozici dveře vesměs všude otevřeny, pomoc , rady a spolupráce se zbytkem firmy na dobré úrovni. Naučil jsem se tam obstojně angličtinu, osobní učitel, využívám i v dalším zaměstnání. Práce byla různorodá, v tréninkovém centru. Pokud člověk chce se naučit něco, já tam měl tu možnost.

Negativa firmy:

Pracoval jsem pro Doosan-Bobcat pod personální agenturou Manpower, z původních 6-ti měsíců pod agenturou, (poté původně byla přislíbena smlouva pod Bobcatem, tzn po těchto 6-ti měsících), bylo 24 měsíců pod agenturou, během této doby jsem měl 6 krátkodobých pracovních smluv-na 6měsíců+na 1měsíc+ na 1 měsíc + na 4měsíce+ na 6měsíců a na posledních 6 měsíců znovu. Smlouvy s Manpoverem, takto aktualizované dle potřeb Bobcatu. Nakonec jsem to vzdal a odešel,nemohl mne již více zaměstnat Manpower a asi Bobcat taky nechtěl. Nedoporučuji nechat se tzv. umístit do firmy pod personální agenturou.

před 8 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Bobcat Doosan na plný úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Před dvěma lety se sem přesunula centrála celé EMEA. V reálu to znamená, že na Dobříši pracuje téměř 30 národností a firma hodně rychle roste. To přináší spoustu příležitostí ale také logicky výzev. Firma disponuje neuvěřitelně vybaveným inovačním centrem, plným unikátního vybavení - ráj pro konstruktéry a inženýry. Jsou tady ale zastoupeny všechny možné profese.

Negativa firmy:

Firma roste hodně rychle, což sebou nese někdy překotné procesy a vše, co je s tím spojené.

před 1 rokem
1.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Bobcat Doosan na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Vezmou každého

Negativa firmy:

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (9)

Historie společnosti

Počátky společnosti Bobcat sahají až do roku 1947, kdy pan Edward Gideon Melroe založil v USA firmu Melroe Manufacturing Company. Ta se zaměřovala na výrobu a opravy zemědělských strojů. Díky novým vynálezům, které ulehčují životy místním zemědělcům se začíná firma pomalu rozrůstat. V 60. letech 20. století je vynalezen malý nakladač Bobcat, firma rozšiřuje nabídku produktů a začíná expandovat do Evropy.

Od 90. let pak firma přichází stále s novými inovacemi a technologiemi. Pokračuje s expanzí v evropských zemích a v roce 2000 se přejmenovává na název Bobcat, který je známnější. V témže roku společnost rovněž vstupuje na český trh a otevírá závod v Dobříši. Později je zde postaveno i inovačním centrum. V roce 2007 firmu Bobcat odkupuje korejská společnost Doosan Infracorev. Momentálně společnost působí a nabízí své služby na několika kontinetech, otevírá další volná místa v Bobcat a vyvíjí nové produkty.

Kariéra v Bobcat

Chtěli byste pracovat v mezinárodní firmě, která je úspěšná a stabilní? Jste týmový hráč a spolehlivý člověk? Zkuste se podívat po volných pracovních místech v Bobcat. Společnost se o své zaměstnance řádně stará, nabízí jim lékařskou i dentální péči, pojištění, komplexní programy dalšího vzdělávání, dovolenou navíc, wellness aktivity, bonusy a mnoho dalšího. Zaměstnanci mohou také postupovat ve své kariéře v Bobcat a seberealizovat se. Získejte práci v Bobcat a dělejte to, co Vás baví.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

U Kodetky 1810, 263 01 Dobříš

Velikost firmy:

100 - 199 zaměstnanců

IČ:

28171519

Založení / Zapsání do OR*:

15. 10. 2007

Právní forma:

s.r.o.