Bobcat Doosan - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Bobcat Doosan

Společnost Bobcat se zaměřuje na výrobu kompaktních nakladačů, bagrů a nakládacích příslušenství. Spolu s kvalitními produkty nabízí také firma svým zákazníkům možnost zapůjčení strojů Bobcat a profesionální služby, které zahrnují servis strojů i veškeré techniky. Díky precizní práci mnoha profesionálů může Bobcat poskytnout svým klientům své spolehlivé služby a servis kdekoliv se zárukou spokojenosti. Firma Bobcat čítá mezinárodně několik tisíc zaměstnanců.

Hodnocení Bobcat Doosan

Přidat hodnocení
před 4 roky
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Bobcat Doosan na plný úvazek 3-4 roky, do roku 2018.
Nedoporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Mezinárodní prostředí, dobrý pracovní kolektiv, jazykové kurzy, výborná kantýna v Inovačním centru

Negativa firmy:

Mikro-management, HR oddělení bylo za trest, podpora a rozvoj zaměstanců nulové, kariérní růst dost těžký, velmi omezený přístup k zaměstnancům.

Doporučení pro management firmy:

Zaměřte se na své lidi, jsou to nejcennější, co máte. Žádná firma nemůže stabilně růst pokud s ní nerostou i lidé. Razantně změňte HR - ať funguje jako podpora zaměstnancům a ne buzerace.

před 4,5 roky
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní – Dobříš
Pracoval(a) jsem ve společnosti Bobcat Doosan na pracovní smlouvu 1-2 roky, do roku 2015.
Nedoporučuje
Pozitiva firmy:

Platí včas, dobrý systém závodního stravování, není stres s cestováním do Prahy, na mé pozici dveře vesměs všude otevřeny, pomoc , rady a spolupráce se zbytkem firmy na dobré úrovni. Naučil jsem se tam obstojně angličtinu, osobní učitel, využívám i v dalším zaměstnání. Práce byla různorodá, v tréninkovém centru. Pokud člověk chce se naučit něco, já tam měl tu možnost.

Negativa firmy:

Pracoval jsem pro Doosan-Bobcat pod personální agenturou Manpower, z původních 6-ti měsíců pod agenturou, (poté původně byla přislíbena smlouva pod Bobcatem, tzn po těchto 6-ti měsících), bylo 24 měsíců pod agenturou, během této doby jsem měl 6 krátkodobých pracovních smluv-na 6měsíců+na 1měsíc+ na 1 měsíc + na 4měsíce+ na 6měsíců a na posledních 6 měsíců znovu. Smlouvy s Manpoverem, takto aktualizované dle potřeb Bobcatu. Nakonec jsem to vzdal a odešel,nemohl mne již více zaměstnat Manpower a asi Bobcat taky nechtěl. Nedoporučuji nechat se tzv. umístit do firmy pod personální agenturou.

před 5 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Bobcat Doosan na plný úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Před dvěma lety se sem přesunula centrála celé EMEA. V reálu to znamená, že na Dobříši pracuje téměř 30 národností a firma hodně rychle roste. To přináší spoustu příležitostí ale také logicky výzev. Firma disponuje neuvěřitelně vybaveným inovačním centrem, plným unikátního vybavení - ráj pro konstruktéry a inženýry. Jsou tady ale zastoupeny všechny možné profese.

Negativa firmy:

Firma roste hodně rychle, což sebou nese někdy překotné procesy a vše, co je s tím spojené.

před 5,5 roky
1.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Bobcat Doosan na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Vezmou každého

Negativa firmy:

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (9)

Historie společnosti

Počátky společnosti Bobcat sahají až do roku 1947, kdy pan Edward Gideon Melroe založil v USA firmu Melroe Manufacturing Company. Ta se zaměřovala na výrobu a opravy zemědělských strojů. Díky novým vynálezům, které ulehčují životy místním zemědělcům se začíná firma pomalu rozrůstat. V 60. letech 20. století je vynalezen malý nakladač Bobcat, firma rozšiřuje nabídku produktů a začíná expandovat do Evropy.

Od 90. let pak firma přichází stále s novými inovacemi a technologiemi. Pokračuje s expanzí v evropských zemích a v roce 2000 se přejmenovává na název Bobcat, který je známnější. V témže roku společnost rovněž vstupuje na český trh a otevírá závod v Dobříši. Později je zde postaveno i inovačním centrum. V roce 2007 firmu Bobcat odkupuje korejská společnost Doosan Infracorev. Momentálně společnost působí a nabízí své služby na několika kontinetech, otevírá další volná místa v Bobcat a vyvíjí nové produkty.

Kariéra v Bobcat

Chtěli byste pracovat v mezinárodní firmě, která je úspěšná a stabilní? Jste týmový hráč a spolehlivý člověk? Zkuste se podívat po volných pracovních místech v Bobcat. Společnost se o své zaměstnance řádně stará, nabízí jim lékařskou i dentální péči, pojištění, komplexní programy dalšího vzdělávání, dovolenou navíc, wellness aktivity, bonusy a mnoho dalšího. Zaměstnanci mohou také postupovat ve své kariéře v Bobcat a seberealizovat se. Získejte práci v Bobcat a dělejte to, co Vás baví.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

U Kodetky 1810, 263 01 Dobříš

Velikost firmy:

100 - 199 zaměstnanců

IČ:

28171519

Založení / Zapsání do OR*:

15. 10. 2007

Právní forma:

s.r.o.