FAQ pro lektory | VímVíc.cz

Jak propagovat vlastní kurz?

Podle smlouvy máte s VímVíc.cz možnost propagovat vlastní (ale i cizí) kurz a dostat za to zvýšené provize. K tomu použijte svůj partnerský odkaz. Tento odkaz je doplněn o vaše unikátní číslo. Číslo, kompletní odkaz i instrukce k používání vám byly zaslány na e-mail.

Ukázka:

Pokud je adresa vašeho kurzu https://www.vimvic.cz/kurz/vas-skvely-kurz pak stačí doplnit parametr takto: https://www.vimvic.cz/kurz/vas-skvely-kurz?p=xxx. V případě dotazů nám napište na info@vimvic.cz.

Kde najdu přehled prodejů a další statistiky?

Automatizované statistiky přímo v profilu lektora jsou jedna z našich současných priorit, na kterých pracujeme. Do té doby jsme se rozhodli každý měsíc posílat statistiky včetně našich možných komentářů na váš e-mail. V rámci reportu bude obsaženo:

  • počet návštěv detailu kurzu
  • počet prodejů
  • naše případné komentáře či doporučení

Jak a kdy požádat o výplatu zisků z prodejů?

Podle platných obchodních podmínek lze o výplatu požádat 1x měsíčně za podmínky, že částka k fakturaci přesáhne 1000 Kč bez DPH. Napište nám na info@vimvic.cz a my to zařídíme. TIP! Pokud žádost o výplatu pošlete na začátku měsíce, přijdou vám peníze rychleji :)

Jak zůstat v obraze, kde sledovat novinky o VímVíc.cz?

Nejvíc toho o sobě povíme na sociálních sítích Facebook a Twitter.

Jak kontaktovat VímVíc.cz?

Kdykoliv nám můžete napsat mail na info@vimvic.cz nebo poslat zprávu či komentář na sociálních sítích. Budeme se těšit :)