Školka - benefit | VímVíc.cz
Profese Školka

Školka

V souvislosti s nedostatkem míst v mateřských školkách a tím pádem větší vytíženosti rodičů, přicházejí některé firmy s benefitem příspěvku na mateřskou školu.

Firma zaměstnancům může uhradit část školkovného, takže si například víc zaměstnanců mohlo dovolit soukromé instituce. Tento příspěvek je ale v posledních letech méně populární, kvůli novele z roku 2015, která se týká poskytování péče o dítě v dětské skupině.

Větší úspěch má na straně jak zaměstnanců tak i zaměstnavatelů firemní školka, která je pro zaměstnance poskytována zdarma. Školka je v budově firmy a operuje většinou 6-8 hodin každý všední den.

Firemní školka zaznamenává v posledních několika letech doslova boom. Pro některé rodiče může být klíčovým faktorem, proč do firmy nastoupit a zaměstnavatelé si jsou této skutečnosti vědomi. I proto je čím dál častější, obzvlášť v novějších firmách.

Porovnání nabídek práce s benefitem Školka

Srovnejte si různé pracovní nabídky, kde na vás čeká benefit Školka a vyberte si tak to nejlepší volné pracovní místo dle svých přání!

Zaměstnavatel
Pozice
Lokality
Benefity
 
Controller, reportingový specialista
Karlín
Více o pozici »
individuální
Karlín

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, která se zabývá finančním poradenstvím a realitami hledáme vhodné kandidáty na pozici Controller, reportingový specialista. Náplň práce: Sestavování kvartálního konsolidačního balíčku dle IFRS pro mateřskou společnost…

Práce na plný úvazek
Management, Ekonomie, finance a účetnictví
Solution architekt/ka pro platební bránu
Hlavní město Praha
Více o pozici »
individuální
Hlavní město Praha

O poziciPojďte s námi rozvíjet platební bránu a podílet se na vytváření moderních platebních služeb. Jste nebo chcete být profesionál v oblasti online plateb? V ČSOB právě obsazujeme pozici Solution architekta ČSOB Platební brány.  Jedná se o velmi dynamickou a…

Práce na plný úvazek
Konzultace, analýza a projektové řízení, Správa systémů a HW, Vývoj aplikací a systémů
Business analytik/analytička pro platební bránu
Hlavní město Praha
Více o pozici »
individuální
Hlavní město Praha

O poziciPojďte s námi rozvíjet platební bránu a podílet se na vytváření moderních platebních služeb. Jste nebo chcete být profesionál v oblasti online plateb? V ČSOB právě obsazujeme pozici Business analytika ČSOB Platební brány.  Jedná se o velmi dynamickou a…

Práce na plný úvazek
Konzultace, analýza a projektové řízení, Správa systémů a HW, Vývoj aplikací a systémů