Školka - benefit | VímVíc.cz
Profese Školka

Školka

V souvislosti s nedostatkem míst v mateřských školkách a tím pádem větší vytíženosti rodičů, přicházejí některé firmy s benefitem příspěvku na mateřskou školu.

Firma zaměstnancům může uhradit část školkovného, takže si například víc zaměstnanců mohlo dovolit soukromé instituce. Tento příspěvek je ale v posledních letech méně populární, kvůli novele z roku 2015, která se týká poskytování péče o dítě v dětské skupině.

Větší úspěch má na straně jak zaměstnanců tak i zaměstnavatelů firemní školka, která je pro zaměstnance poskytována zdarma. Školka je v budově firmy a operuje většinou 6-8 hodin každý všední den.

Firemní školka zaznamenává v posledních několika letech doslova boom. Pro některé rodiče může být klíčovým faktorem, proč do firmy nastoupit a zaměstnavatelé si jsou této skutečnosti vědomi. I proto je čím dál častější, obzvlášť v novějších firmách.

Porovnání nabídek práce s benefitem Školka

Srovnejte si různé pracovní nabídky, kde na vás čeká benefit Školka a vyberte si tak to nejlepší volné pracovní místo dle svých přání!

Zaměstnavatel
Pozice
Lokality
Benefity
 
Salesforce vývojář/ -ka
Hlavní město Praha
Více o pozici »
individuální
Hlavní město Praha

Skupina KBC patří mezi nejlepší zaměstnavatele na trhu. Jsme moderní společnost s přátelskou firemní kulturou, nadstandardními benefity i pracovním prostředím. Ceníme si profesionality a lidského přístupu…

Práce na plný úvazek
Prodej a obchod, Bankovnictví a finanční služby
Výzkumný pracovník v oblasti (CNS) technologií
Staré Město
Více o pozici »
individuální
Staré Město

Pro našeho klienta, Českou univerzitu v Praze, hledáme kolegyni/kolegu na pozici výzkumný pracovník v oblasti komunikačních, navigačních a přehledových (CNS) technologií využívaných v řízení letového provozu a letectví. Praxe není podmínkou. Pozice je vhodná i pro…

Práce na plný úvazek
Vzdělávání a školství, Konzultace, analýza a projektové řízení, Vývoj aplikací a systémů