Slevové kupóny Tesco | Prosinec 2023 | VímVíc.cz

Tesco slevy a slevové kupóny

Oblíbený britský řetězec s potravinami Tesco nabízí zákazníkům velké množství slev a výhod. Patří k nim Tesco slevové kupóny a Tesco slevové kódy. Společnost Tesco totiž provozuje službu iTesco, kdy si můžete objednat potraviny online a nechat si nákup doručit domů. Na této stránce najdete několik kupónů na nákup v online obchodě iTesco. Kupóny z této stránky můžete uplatnit ihned a ušetřit tak peníze.

O firmě Tesco

Tesco je britský maloobchodní řetězec prodávající především potraviny, ale také nepotravinové zboží, jako oblečení, papírnictví a drogerie. Obchoduje také s pohonnými hmotami. U svých řetězců má mnohdy čerpací stanice, na nichž mohou lidé natankovat své auto či jiné vozidlo. Tesco nabízí rovněž finanční a telekomunikační služby (operátor Tesco Mobile). Společnost je v současnosti největším obchodním řetězcem ve Velké Británii a Irsku a čtvrtým největším maloobchodním řetězcem na světě. Obchody Tesco se také staly oblíbenou součástí českého trhu. Nyní má Tesco v Česku více než 200 prodejen.

Historie společnosti Tesco

Obchody Tesco mají skutečně bohatou a impozantní historii, která sahá až do dob před druhou světovou válkou, konkrétně do roku 1919. Tesco založil ve Velké Británii židovský obchodník Jack Cohen, syn židovských imigrantů z Polska. Pan Cohen za první světové války sloužil u britského královského letectva Royal Air Force. Po návratu z války si otevřel malý stánkový prodej v Londýně. Značku Tesco vytvořil Cohen z iniciál jména T. E. Stockwela, který zásoboval jeho podnik čajem, a z prvních dvou písmen svého příjmení Cohen – TESCO. Značka se poprvé objevila na čaji nazvaném Tesco Tea. Nad vchodem do obchodu se název Tesco poprvé objevil roku 1929.

V průběhu dalších let pak Cohen postavil sklad, který zásoboval jeho 50 poboček. V roce 1939 už měla společnost Tesco 100 obchodů. V poválečné době se pak síť poboček začala rozrůstat o supermarkety, hypermarkety a čerpací stanice. Již v roce 1995 zavedlo Tesco věrnostní slevový systém Clubcard. V průběhu 90. let pak společnost expandovala do Evropy a zbytku světa (Tchaj-wan, Jižní Korea, Čína, Turecko) a od roku 1992 funguje Tesco také v Česku.

Nabídka zboží Tesco

Společnost Tesco nabízí široký sortiment zboží, především ze sekce potravin. V kamenných obchodech najdete nejrůznější druhy ovoce a zeleniny, pečivo, maso, lahůdky, sýry, mléčné výrobky, mražené potraviny, alkoholické i nealkoholické nápoje, čaje, kávu, sladkosti a jiné pochutiny, dětskou výživu, sušené plody, dresinky, koření, dochucovadla, přísady na pečení, drogerii, kosmetiku a další. Toto zboží si můžete také objednat domů online v rámci služby iTesco. V supermarketech, hypermarketech a Tesco Expres obchodech nakoupíte také noviny a časopisy, oblečení (Tesco má vlastní značku F&F), doplňky, příslušenství na zahradničení a do kuchyně.

Služba iTesco

S rozmáhajícím se online trhem rozjelo Tesco službu iTesco, díky které můžete nakoupit v obchodě, aniž byste do něj šli. Můžete to provést z pohodlí domova na svém PC, tabletu či smartphonu. Nákup vám bude doručen přímo domů. Ušetříte čas i cestu s těžkým nákupem. Můžete si vybrat z více než 13 000 produktů nabízených online. Poté si zvolíte místo a čas doručení nákupu. V e-shopu nakoupíte za stejné ceny jako v obchodě. Platba je možná online i kartou. Nakoupit potraviny on-line v Tescu je snadné:

  1. Na webové stránce Tesco se zaregistrujte pomocí e-mailu a vyplňte potřebné údaje.
  2. Vyberte si z internetové nabídky potravin.
  3. Až budete mít všechny položky vybrané, můžete přejít k pokladně.
  4. Vyberte čas a místo doručení nákupu.
  5. V pokladně zadejte Tesco slevový kód do políčka “Slevový kód”.
  6. Dokončete nákup platbou tak, že zadáte platební údaje v platební bráně.
  7. Po zaplacení obdržíte potvrzení objednávky.
  8. Nákup vám bude ve stanovenou dobu doručen na vybrané místo.

Jak ušetřit s Tesco?

Tesco je rychle rostoucí společnost, která obchoduje po celém světě a svou síť i nabídku neustále zvětšuje. Dá se říct, že je jedním z nejprestižnějších maloobchodů s potravinami nejen v České republice, ale i ve světě. Dokáže zaujmout nejen svým dlouhodobým působením na trhu a řadou zkušeností s obchodováním, ale také širokým výběrem zboží. Sortiment Tesca zahrnuje nepočitatelné množství produktů od potravin po drogerii.

Variant, jak na zboží z e-shopu iTesco ušetřit, je mnoho. Nejčastějším způsobem, jak o slevách mít přehled, je sledovat leták Tesco, kde je vždy výčet veškerého zboží v akci. Leták Tesco je tištěná reklama, která vám buď chodí do schránky, nebo si ji můžete prohlédnout online na webu Tesca. Akce a slevy jsou rovněž vypsané na webu Tesco.cz. Nebo se můžete přihlásit k odběru newsletteru, když si založíte kartu Clubcard. Prostřednictvím e-mailu budete o aktuálních novinkách a slevách rychle informování.

Tesco Clubcard

Obchod s potravinami Tesco má svůj vlastní věrnostní program, se kterým získáte řadu výhod. Tesco Clubcard si můžete založit jednak na některé z Tesco poboček osobně nebo online. Kartička vám bude doručena domů poštou. Pokud jste držitelem Clubcard, můžete čerpat různé výhody. Například vám každý měsíc přijde na email nebo poštou řada Tesco slevových kuponů, které můžete uplatnit jak při online nákupu, tak u pokladny v kamenném obchodě.

Cashback na iTesco

Další možností, jak nakoupit na iTesco výhodněji, je využití tzv. cashbacku. Je to jednoduché. Zaregistrujete se na cashbackovém portálu a nakoupíte jeho prostřednictvím ve vámi vybraném internetovém obchodu. Provedete platbu za zboží jako při běžném nákupu. Nejprve vám bude odečtena plná suma, ale nelekejte se. Cashback funguje tak, že vám bude část utracené částky za nákup vrácena zpětně.

Jak získat Tesco slevový kód?

Tesco slevový kód můžete často najít ve vašem newsletteru, pokud jste členem Tesco klubu. Buď vám informace o slevách přijdou emailem nebo poštou. Tesco slevové kódy můžete najít také na řadě slevových portálů. Pokud budete sledovat tento web, budete mít přehled o nejrůznějších slevových kupónech Tesco a Tesco slevových kódech. Najdete zde také přehled všech aktuálních akcí a slev na nákup přes iTesco.

Jak uplatnit Tesco slevový kód?

Použití slevového kódu Tesco je jednoduché. Když chcete uplatnit Tesco slevový kód do internetového obchodu, potřebujete mít zřízený účet na itesco.cz. Registrovat a přihlásit se můžete jednoduše přes e-mail na webu. Poté můžete nakupovat tak, jak jste zvyklí. V košíku pod výčtem vybraného zboží najdete možnost “Slevový kód”.

Při rozkliknutí se vám objeví prázdné pole. Do něj pak stačí slevový kód vepsat nebo vložit a sleva vám bude odečtena. Dále můžete dokončit objednávku. Slevové kupóny bývají omezeny časovou platností, minimální hodnotou objednávky, ale také typem zboží.

Aktuální slevy na iTesco

Při nákupu na e-shopu společnosti Tesco je možné ušetřit značné finanční částky. Existuje hned několik způsobů, jak můžete při nákupu na iTesco uspořit své finance. Vybírat můžete z nabídky akčního zboží, které naleznete v letáku Tesco. Můžete se také stát členem Tesco klubu a získat tak další výhody a příležitosti ke koupi levnějšího zboží.

Slevy a doprava až domů na iTesco.cz

Zboží z aktuálního letáku získáte levněji i při nákupu online. Díky slevám, které se každý týden mění, můžete v Tescu nakoupit různé zboží za výhodnější ceny. Se službou iTesco máte možnost nakoupit z výběru až 13 000 potravin z pohodlí domova. V Tescu vám nákup sestaví podle vás a doručí ho přímo před dveře vašeho domu. 

Levnější nákup s Tesco Clubcard

Pokud si založíte Clubcard, získáte při nákupu v Tescu řadu výhod a slev. Pokud máte Clubcard, můžete čerpat různé výhody. Například vám každý měsíc přijde na email nebo poštou řada Tesco slevových kuponů, které můžete uplatnit jak při online nákupu, tak u pokladny v kamenném obchodě a ušetřit spoustu peněz.

Drogerie a kosmetika na iTesco se slevou až 38 % 

Na e-shopu iTesco můžete pořídit široký výběr nejrůznějších krémů, odličovačů, micelárních a odličovacích vod, čistících gelů, pleťových ubrousků, tělových peelingů, balzámů na rty, samoopalovacích přípravků, ale třeba i tělová mléka za výhodnější ceny. Vybírat můžete mezi produkty značek Garnier, Neutrogena, Nivea, Astrid, Lilien, Nubian, Sahara, Panthenol, Dove, Scholl, Rexona a mnoha dalších.

Akce na trvanlivé potraviny

Chybějící potraviny do kuchyně se vyplatí doplnit na e-shopu iTesco.cz. Zde je totiž nyní pořídíte s výraznými slevami z ceny. Levněji můžete pořídit mouku, cukr, těstoviny, několik druhů rýže, mysli, různé druhy olejů na vaření, koření a dochucovadla, kečup, omáčky, hořčice a další zboží, které se nezkazí.

Léto nízkých cen na iTesco

Vybrané zboží můžete v rámci této slevové akce pořídit na iTesco levněji. Nakoupit můžete slazené i neslazené limonády, piva a další nápoje, brambůrky a další pochutiny nebo kapsle do kávovarů. To vše jsou produkty, které má většina lidí neodmyslitelně spjaté s letními grilovačkami a posezeními při horkých večerech. Díky iTesco nyní máte možnost si tyto chvilky užít naplno, a navíc u toho ušetřit.