Slevové kupóny Dáme jídlo | únor 2024 | VímVíc.cz

Dáme jídlo slevy a slevové kupóny

Oblíbený český startup Dáme jídlo nabízí svým zákazníkům mnoho způsobů, jak při nákupu jejich služeb ušetřit. Můžete využít jednu z připravovaných aktuálních slev. Uplatnit můžete také slevové kupóny. Nabídka slev je často aktualizována, proto se vždy najde způsob, jak na Dáme jídlo ušetřit.

Firma Dáme jídlo patří v současnosti mezi nejúspěšnější české startupy. Rychle doručuje jídlo ze široké škály restaurací po celé republice. Usnadňuje tak práci a šetří čas mnoha lidem. Dáme jídlo rozváží ve 170 městech po celé České republice a v jejich nabídce jsou pokrmy z více než 3 000 restaurací.  Jejich seznam naleznete na webu Dáme jídlo. V roce 2014 se společnost stala členem rodiny Delivery Hero, sama může doručit až tři tisíce objednávek za hodinu.

Objednávky jídla fungují jednoduše a můžete si objednat cokoliv z nabídky téměř kamkoliv. Stačí navštívit e-shop Damejidlo.cz nebo si stáhnout jejich mobilní aplikaci. Zadáte adresu, na níž chcete objednávku doručit, a vyberete si jídlo z nabídky. Objednávku lze zaplatit přímo online kartou. Pak už jen počkáte na příjezd kurýra, který vám pokrm doručí přímo před dveře vašeho domu nebo pracoviště.

Historie firmy Dáme jídlo

Firmu založil v roce 2012 český internetový podnikatel Tomáš Čupr. Dáme jídlo od té doby doručuje zákazníkům rychlé občerstvení celkem ze 73 provozoven amerického řetězce rychlého občerstvení McDonald's a z tisíců dalších oblíbených restaurací. Jako jediná rozvážková služba doručuje i Happy Meal. 

Od roku 2019 společnost Dáme jídlo buduje dva gastro provozy s pěti až deseti samostatnými kuchyněmi neboli ghost kitchen na území Prahy 4 a Prahy 11. Jídlo v nich budou připravovat vybrané partnerské restaurace, zatímco investor zajistí rozvoz k zákazníkům. Dáme jídlo se věnuje také dobročinné činnosti. V rámci svých sponzorských a charitativních aktivit podporuje organizace ve skupině eSuba, humanitární organizace Armáda spásy a Lékaři bez hranic.

Nabídka Dáme jídlo

Firma Dáme jídlo rozváží objednávky takřka po celé republice. Kurýři se dostanou do deseti velkých měst a až 170 obcí. Mezi hlavní místa rozvozu z restaurací patří: Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Plzeň, Liberec, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice a Pardubice. Snídani, oběd či večeři si můžete objednat z nabídek až tří tisíc restaurací z celého Česka. Hlavním centrem působení služby Dáme jídlo je hlavní česká metropole. Jen 1902 spřízněných gastro podniků s Dáme jídlo je z Prahy.

V nabídce jídel a restaurací si vybere téměř každý. Dáme jídlo se snaží svou nabídku přiblížit i náročnějším zákazníkům, kteří si například libují v exotické kuchyni. Své si najdou nejen milovníci fast foodů (Mc´Donalds, KFC), sushi (Sushi a čínská restaurace Andělský újezd, NoodleTime Letná, SushiNow, Sushitime.cz) a asijské kuchyně (Pho Viet Thai, Pho Family, Asian wok, Asian fastfood, Curry king), ale také vegani (Blue Vegan Pig shop), příznivci české klasiky (Potrefená husa, Česká klasika, Československá ŘÍZKOVNA), burrita (Burrito Loco), burgerů (Burger King,Burger´s, Burger Uno), pizzy (Pizza Colosseum, Pizza Hut, Ciao Pizza), fresh džusů (Fruitissimo), nebo kaváren a sladkého (Café Savoy, Café Planada, Café Záhorský).

Jak ušetřit s Dáme jídlo?

Firma Dáme jídlo se řadí mezi nejúspěšnější české firmy rozvážející jídlo. Rychle doručuje snídaně, obědy, večeře ze široké škály restaurací po celé České republice. Usnadňuje tak práci a šetří čas mnoha lidem, kteří díky Dáme jídlo nemusí vařit, ani nakupovat. Jídlo si můžete objednat online na webu Damejidlo.cz a v několika případech nemusíte ušetřit jen svůj čas, ale také peníze.

Možností, jak na nákupu přes Dáme jídlo ušetřit, je několik. Například můžete sledovat web Dáme jídlo a také sociální sítě firmy, kam Dáme jídlo pravidelně zveřejňuje informace o akcích a slevách. Dáme jídlo se také v roce 2019 poprvé zúčastnilo slevového festivalu Black Friday. Na různých slevových portálech jsou také uvolňovány akční kupóny na nákup v Dáme jídlo.

Cashback na Dáme jídlo

Další variantou, jak ušetřit na Dáme jídlo, je cashback. Jedná se o způsob, jak získat zpět část peněz utracených na internetových obchodech. Cashback na Dáme jídlo můžete využít, pokud se zaregistrujete na cashbackovém portálu a provedete nákup na vámi vybraném e-shopu skrze něj. Za objednávku zpočátku zaplatíte plnou cenu. Následně vám bude vrácena část z utracené sumy peněz zpět na váš bankovní účet.

Jak získat Dáme jídlo Slevový kód?

Dáme jídlo slevový kód můžete najít na slevových portálech. Doporučujeme vám proto sledovat tento web, kde jsou nejrůznější slevové kupóny Dáme jídlo pravidelně zveřejňovány. Najdete zde přehled všech aktuálních akcí a slev. Slevové kupóny a kódy Dáme jídlo můžete uplatnit rovnou bez čekání a ušetřit tak peníze.

Jak uplatnit Dáme jídlo slevový kód?

Použít slevový kupón Dáme jídlo při online objednávce v e-shopu je jednoduché. Pro uplatnění slevových kódů Dáme jídlo do internetového obchodu potřebujete mít zřízený účet na Dáme jídlo. Registrovat a přihlásit se můžete jednoduše přes e-mail přímo na webu Dáme jídlo. Po přihlášení si jednoduše vyberete z nabídky restaurací a objednáte si potraviny stejně jako jindy. V košíku pod výčtem vybraného jídla najdete možnost “Použít kód”.

Jak uplatnit Dáme jídlo slevový kód

Při rozkliknutí se vám objeví prázdné pole, do kterého pak stačí Dáme jídlo slevový kód vepsat nebo vložit. Poté dokončíte objednávku a sleva vám bude odečtena.

Jak uplatnit Dáme jídlo slevový kód

Aktuální slevy na Dáme jídlo

Dáme jídlo nabízí svým zákazníkům několik možností, jak se dobře najíst výhodněji. Ušetřit je možné na dopravném, které můžete sdílet se svými přáteli. Cenu objednávky také můžete snížit tím, že objednáte ve “šťastné hodince”. Nebo na nákup využijete kredity nasbírané z předchozích objednávek. 

Doprava zdarma při vzájemné objednávce na Dáme jídlo

Máte možnost využít dopravu zdarma na Damejidlo.cz, pokud se k vaší objednávce připojí alespoň 2 další kolegové či přátelé a společná objednávka překročí 400 Kč. Cena dopravy vám bude vrácena v kreditech po odeslání objednávky. 3 % z celé objednávky tak dostanete zpět formou kreditů. Stačí si vybrat restauraci, jídlo a přizvat kolegy a přátele kliknutím na tlačítko “Přizvat lidi”. Každý si objedná sám a zaplatí za sebe. Dáme jídlo vám pak objednávku doručí společně na jedno místo a zdarma.

Happy Hours na Dáme jídlo

Každý den můžete využít možnost levnější dopravy v rámci akce Happy Hours na Dáme jídlo. Akce trvá vždy od 14:00 do 17:00. Pokud objednávku učiníte v tomto časovém rozmezí, můžete ušetřit na dopravě. 

Levnější alkoholické nápoje s dovozem od Dáme jídlo

Aktuálně na Dáme jídlo probíhá akce na pivo, víno nebo lihoviny na vaši párty s dovozem. Nejen že najdete spoustu alkoholických nápojů z celkem 70 restaurací po celé České republice, ale také si je můžete objednat online ve kteroukoliv denní či noční hodinu. V nabídce jsou i sety na míchané drinky, led, kelímky nebo chuťovky. To vše nyní se slevou. Akorát zákazník musí počítat s tím, že kurýr bude chtít vidět jeho občanský průkaz.

Kredity navíc na Dáme jídlo

Další možností, jak s Dáme jídlo ušetřit, je sbírání kreditů za nákup. Za každou dokončenou objednávku se vám může na účet připsat určitá částka v podobě kreditů. Ty pak můžete využít při platbě další objednávky, nebo za ně můžete získat odměnu v podobě sladké tečky.

Vybraná jídla se slevou až 25 % v Praze, Brně a Plzni

Momentálně na Dáme jídlo probíhá sleva na objednávku vybraných jídel z restaurací v Praze, Brně a Plzni. Nyní si je můžete objednat přímo k vám domů, nebo do práce se slevou až 25 %. Stačí při dokončování nákupu použít kupón a ušetříte.