Slevové kupóny Booking.com (Czech Republic) | Prosinec 2023 | VímVíc.cz

Booking.com (Czech Republic) slevy a slevové kupóny

Booking.com patří mezi největší online společnosti v oblasti cestování. Cílem společnosti je usnadňovat cestování lidem po celém světě. S Booking.com můžete efektivně šetřit své peníze. Na nákup prostřednictvím Booking.com můžete uplatnit cashback i Booking slevový kód. V neposlední řadě jsou pro zákazníky Booking pořádány výhodné slevové akce.

O společnosti Booking.com

Booking.com je světová online společnost. Jedná se o jednoho z největších hráčů na trhu v oblasti cestování. Společnost Booking.com ve velké míře investuje do technologií, jejichž účelem je usnadnit lidem cestování. Proto se pyšní širokou nabídkou hotelů i ubytování v soukromí.

Společnost Booking zaměstnává více než 17 tisíc lidí po celém světě. Centrála se nachází v Amsterdamu, kde byla firma založena, ale pobočky Booking najdete po celém světě.

Historie firmy

Firma Booking.com vznikla v roce 1996. Jejím zakladatelem byl Geert-Jan Bruinsma. Do podvědomí lidí se ve velké míře dostala hlavně díky masivní marketingové kampani, která nejdříve proběhla v USA a poté i v dalších státech v roce 2013.

Důležitým milníkem v historii společnosti byl rok 2000, kdy se spojila s Bookings Online a jméno společnosti se změnilo na Booking.com. Další důležitý zlom v historii firmy nastal v roce 2005. Tehdy byla společnost koupena skupinou The Priceline Group za více než 130 milionů dolarů. 

Nabídka služeb Booking.com

Booking.com nabízí především rezervační služby na ubytování. Prostřednictvím Booking.com si můžete na cestách pronajmout i vozidlo nebo letištní taxi. Booking.com je také partnerem společnosti Gotogate, která zajišťuje rezervaci letenek. Prostřednictvím Booking je tedy možné si zajistit služby potřebné na dovolené a během cestování.

Booking.com je provozován ve 43 světových jazycích a eviduje 28 milionů ubytovacích jednotek. Zákaznický servis Booking.com je k dispozici 24 hodin 7 dní v týdnu a je připraven vám pomoci s jakýmkoliv problémem, který vás na cestách může potkat. 

Jak ušetřit na Booking.com

Rezervovat ubytování prostřednictvím Booking.com se vám vyplatí díky častým slevovým akcím nabízeným na ubytování po celém světě. Nezáleží na tom, kam se zrovna chystáte, s Booking.com vždy ušetříte. Kromě časově omezených nabídek můžete na Booking.com najít i stálé slevy pro členy věrnostního programu. Na Booking.com je také možné uplatnit cashback.

Věrnostní program Genius

Věrnostní program Genius přináší svým členům mnohé výhody. Za členství získáváte slevy na ubytování, možnost bezplatných upgradů pokojů nebo snídaně zdarma. Jako člen věrnostního programu Genius budete také pravidelně dostávat od Booking.com slevy na vaše další cesty. 

Zvýhodněné nabídky na Booking.com lehce poznáte podle označení modrým logem. Slevové akce se vztahují na nabídky z celého světa, ušetřit tak můžete naprosto kdekoliv. Jakmile se jednou do věrnostního programu zaregistrujete, členství vám zůstává napořád a speciální slevy na Booking.com můžete využívat neomezeně.

Mobilní aplikace Booking.com

Mobilní aplikace Booking.com vám usnadní cestování, a ještě díky ní ušetříte. Aplikace nabízí přehled ubytovacích zařízení, které si můžete vyhledat dle jednotlivých parametrů a ukládat si je na později. 

V aplikaci také najdete zajímavé slevy na Booking.com. Na slevové akce budete upozorněni v notifikacích. Akční nabídky poznáte podle speciálního označení Genius, které vám zajišťuje nižší cenu na ubytování inzerované na Booking.com.

Cashback na Booking.com

Jednou z možností, jak ušetřit na Booking.com, je tzv. cashback. Jedná se o způsob, jak získat zpět část peněz utracených za služby Booking.com. Pro uplatnění cashbacku je nutná registrace na cashbackovém portálu. Poté, co se zdarma zaregistrujete, provedete prostřednictvím cashbackového portálu nákup jako obvykle. Za vybranou službu také zaplatíte stejně jako za běžnou objednávku. Cashback totiž funguje zpětně. Část utracených peněz vám bude vrácena po uhrazení objednávky.

Jak získat Booking slevový kupón

Booking slevový kupón je možné získat na tomto webovém portálu. Najdete zde slevové kupóny nejen na Booking.com, ale i do mnoha dalších e-shopů. Stačí si vyhledat příslušný internetový obchod a pak už jen vybírat, jakou slevu uplatníte. 

Pokud tedy chcete uplatnit Booking slevový kód, vyhledejte web Booking.com v seznamu firem nebo si usnadněte hledání vepsáním názvu webu do kolonky s lupou. Poté jednoduše vyberte Booking slevový kód vhodný pro vaši objednávku.

Jak uplatnit Booking slevový kód

Po vyhledání příslušného e-shopu či webu na této stránce se vám zobrazí seznam aktuálních slev a platné Booking slevové kódy. Pokud chcete uplatnit daný Booking slevový kód, rozklikněte vybranou slevu. Budete přesměrováni na webové stránky www.booking.com, kde můžete ihned vybírat ze zvýhodněných nabídek.

Aktuální slevy na Booking.com

Booking.com má pro své zákazníky vždy připravené nové akční nabídky které potěší jejich peněženky a platební karty. Díky těmto slevovým akcím ušetříte nejen na cestách po České republice. Slevy na Booking.com platí na ubytování po celém světě. Některé ubytovací jednotky můžete pořídit dokonce až za polovinu ceny.

Toulavá nabídka — Booking sleva na pobyty do konce roku

Booking.com nyní nabízí speciální akční nabídky na pobyty realizované do 4.1.2021. Akce se vztahuje na ubytovací jednotky po celé České republice. Jenom v Praze můžete využít téměř 200 nabídek za zvýhodněné ceny. Další Booking slevy se vztahují na ubytování v Karlových Varech, Českém Krumlově, Brně, Plzni, Špindlerově Mlýně, v Rokytnici nad Jizerou, Janských Lázních, Ostravě, Olomouci a dalších českých městech. Slevy dosahují hodnot 15 % a více z původní ceny ubytování za noc.

Booking ubytování se slevou až 50 %

Vybrané ubytovací jednotky si prostřednictvím Booking.com můžete zarezervovat za akční ceny. Vše, co k tomu potřebujete udělat, je přihlásit se k odběru newsletteru. Po přihlášení vám budou odkryty tajné slevy, díky kterým budete moci zakoupit vámi vybrané ubytování až o polovinu levněji.

Booking sleva na ubytování na Slovensku

Na Booking.com nyní platí sleva na ubytovací zařízení na Slovensku. Se slevou si můžete zarezervovat hotely, penziony i ubytování v soukromí v oblíbených turistických oblastech. Mezi vyhledávané destinace, ve kterých nyní můžete pobývat výhodněji, patří například Bratislava, Bešeňová, Liptovský Mikuláš, Vysoké Tatry, Starý Smokovec, Chopok, Jasná nebo Tatranská Lomnica.

Booking sleva na hotely a další ubytování v Budapešti

Budapešť je oblíbenou evropskou destinací. Ať už se chystáte poznávat krásy města nebo se zrelaxovat ve zdejších lázních, díky Booking.com nyní na vaší cestě do Budapeště ušetříte. Hotely v Budapešti jsou nyní na webu Booking.com nabízeny až s 50% slevou. Na Booking ubytování v maďarské metropoli nyní můžete pořídit až o polovinu levněji.

Booking sleva na ubytování v Londýně

Pokud toužíte vidět Londýnské oko či snad zdejší podzemí, máte skvělou příležitost na pobytu v Londýně ušetřit. Booking.com nabízí hotely, apartmány i soukromé ubytovací jednotky v Londýně často i za polovinu ceny. V nabídce Booking ubytování seženete výhodně, ať už hledáte nízkonákladové ubytování nebo luxusní hotely.