Slevomat.cz - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Slevomat.cz

Údaje

Sídlo firmy:

Újezd 450/40, 118 00 Praha - Malá Strana

Velikost firmy:

50 - 200 zaměstnanců

IČ:

24698059

Založení / Zapsání do OR*:

18. 6. 2010

Právní forma:

s.r.o.

O společnosti

Slevomat je jednou z nejrychleji rostoucích internetových firem, která na český trh přišla s konceptem hromadného nakupování. Jejich posláním je každý den přinášet svým zákazníkům nejrůznější služby a zboží ve spolupráci s jejich partnery. Těm nabízí možnost zviditelnění, bezprostřední nákup nabízeného zboží a naplnění kapacit. V současnosti nabízí Slevomat volná místa a pokud by Vás kariéra v této společnosti zajímala, určitě čtěte dál!

O Slevomat s.r.o.

Slevomat vyčnívá nad konkurenčními portály díky svým 1,3 milionu registrovaných zákazníků a jeho garanci spokojenosti, jelikož je každá nabídka vždy nejdříve otestována a zkontrolována, aby se zamezilo případným nedostatkům a stížnostem. Firma si také zakládá na své zákaznické podpoře, aby svým uživatelům, co nejvíce usnadnila jejich nákupy. A jelikož neustále přicházejí s nejnovějšími trendy a nabídkami, kterých přibude každý den okolo 200, stali se rychle jedničkou na trhu.

V současné době se ve spojitosti se Slevomatem nejčastěji hovoří o jeho nákupu britskou skupinou Secret Escapes. Ta do něj, jeho slovenské verze a agregátoru slev Skrz.cz investovala podle odhadů přes miliardu korun.

Hlavní oblasti působení

Slevomat nabízí nejrůznější kategorie produktů. V základu je můžeme rozdělit následovně:

 • Cestování
 • Restaurace a bary
 • Krása a relaxace
 • Zábava
 • Móda
 • Zboží
 • Rodina a děti
 • Praktické
 • Exclusive
 • Dárky

Ve všech těchto kategoriích se Slevomat snaží nabízet nejvýhodnější slevové akce a každý den spouští přes 200 nových nabídek.

Říká se o Slevomatu

V roce 2017 byla firma prodána britské skupině Secret Escapes, přesná částka zveřejněna nebyla, ale přesáhla 1,5 mld. korun. Jak uvedl v rozhovoru pro DVTV Pavel Opařil, který celý obchod pomáhal realizovat:

„Chtěli jsme, aby si Slevomat udržel dál svou kulturu a identitu a aby jeho současní zaměstnanci měli zároveň i nové příležitosti."

Dodává také, že prodej Slevomatu proběhl přes velmi dobré výsledky firmy, protože akcionáři vyhodnotili, že jim společnost přerostla přes hlavu. Pro zaměstnance to však znamená především nové možnosti pro jejich práci, expanze do zahraničí nebo know-how.

Slevový portál a slevy

Jak tedy Slevomat funguje? Proč zde nalezneme například pobyt pro dva se slevou více než 40 %? Kde se tato kategorie hyperslev bere? Slevomat za Vás vyjedná s obchodníkem slevu, za podmínky, že produkt nebo službu odebere určitý počet zákazníků. Po dosažení tohoto počtu se sleva aktivuje v momentě platby zákazníky, ti pak dostávají voucher s unikátním kódem, který uplatní u obchodníka. Voucher na slevu je přenosný a díky tomu je slevový portál Slevomat využíván i k nákupu dárků ve formě poukazů.

Mimo to nabízí Slevomat i garanci spokojenosti. Nabídky na webu totiž prochází kontrolou a testováním. Jen tak se k zákazníkům nakonec dostane jen to nejlepší. Pokud i tak nastane nespokojenost, Slevomat vrátí částku, nebo její část, ve formě kreditů zpět na Slevomat.cz účet.

Historie firmy

S nápadem portálu přišel na začátku roku 2010 Tomáš Čupr, který společně s Petrem Bartošem a Romanou Sudovou v dubnu tohoto roku spustili první slevový server. Během pár měsíců Slevomat objevuje i Slovensko a stává se projektem roku 2010 dle Křišťálové Lupy. Jelikož se neustále rozrůstá, během let přidával jednotlivé kategorie, které svým zákazníkům nabízí - cestování, restaurace, zboží, móda nebo třeba zábava. V současné době Slevomat najdeme v 7 evropských zemích.

Slevomat kariéra

Aktuálně se Slevomat rozrostl až na 200 kolegů, kteří každý den jednají s obchodními partnery a přinášejí svým zákazníkům uspokojení. Nové uchazeče láká na svou uvolněnou atmosféru, osobním i profesním rozvojem a pružnou pracovní dobu. Hlásit se mohou zkušení lidé z nejrůznějších oborů, ale i čerství absolventi.

Volná místa Slevomat nabízí uchazečům nejen v místě svého sídla, ale i po celé republice, kde můžete nejčastěji využít svoje kvality na pozici obchodníka. Dále také hledá nové pracovníky na pozice vývojářů, copywriterů či zákaznické podpory.

Čeho si v práci zaměstnanci nejvíce váží? Zaměstnanci potvrzují, že práce ve Slevomatu může být i zábava, nejen kvůli fotbálku, Playstationu a pet friendly office, ale hlavně díky náplni práce. Kladně hodnotí také možnost rozvíjet se, zkoušet nové věci, celofiremní party každý měsíc a otevřenost novým nápadům. Volná místa jsou otevřena pro zkušené odborníky, absolventy i brigádníky!

Je tohle Vaše firma?

 • Vytvořte si skvělý profil
 • Získejte nejlepší zaměstnance
 • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 1 měsícem
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Slevomat.cz na plný úvazek 3-4 roky.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Určitě skvělý kolektiv, přátelský přístup, možnost ovlivnit chod firmy. Benefity alá plná lednička, firemní večírky, trávení volného času s kolegy (benefity jsou vyhovující spíše pro mladší ročníky, velká část firmy je už ale ve věku, kdy už mají hodnoty jinde a tolik neocení pípu, koupenou pizzu a časté párty).

Negativa firmy:

Na některých oddělení chybí zkušený management a tak se v tom taky trochu plácají, díky čemuž za poslední dobu odešlo z firmy dost zkušených lidí. Uvádí se flexibilní doba práce, ale ne vždy to tak funguje.

před 10 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní - Praha
Pracuji ve společnosti Slevomat.cz na zkrácený úvazek 1-2 roky.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Mladý a aktivní kolektiv, ve kterém vládne skvělá atmosféra mezi všemi. Od dubna v nových kancelářích.

Negativa firmy:

Pro někoho to může být až moc punk

před 11 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - UX/UI Designer - Praha
Pracuji ve společnosti Slevomat.cz na plný úvazek 1-2 roky.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Skvělý kolektiv, který člověka rozvíjí a posouvá pracovně, i osobnostně. Máme spoustu možností, jak spolu trávit čas, díky mnoha firemním akcím. To dost pomáhá při práci, protože se lidé znají líp a snáze spolu řeší projekty. Naše CEO Maruška i jednotliví team leadeři se neustále zajímají, jestli jsme spokojení. V práci jsme jako doma, i díky příjemnému prostředí v nových kancelářích Butterfly nebo stále plným ledničkám. Kdokoliv může přijít s nápadem, a pokud dává smysl, jdeme do toho. Ať se jedná o nápady týkající se businessu jako takového, nebo třeba zefektivnění práce nebo použití nových technologií.

Negativa firmy:

U některých pozic je potřeba větší autonomie a to nemusí být pro každého.

před 1 rokem
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Obchod - Čr
Pracuji ve společnosti Slevomat.cz jako nezávislý pracovník 1-2 roky.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Progres spojený s neustálým vzděláváním zaměstanců.

Negativa firmy:

Nejsou opravdu žádné.

Doporučení pro management firmy:

Více se zameřit na vzdělávání obchodníků.

Zobrazit všechna hodnocení (7)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

E-commerce Služby Prodej zboží