Slevomat.cz | Skvělá kariéra v TOP firmě | VímVíc.cz

Slevomat.cz

Inovacím fandíme

Proč pracovat u nás? Rádi si poslechneme zpětnou vazbu všech našich kolegů a nápady jsou více než vítány. Jsme prostě a jednoduše firma podporující inovace. Každý jednotlivec je pro nás důležitý. Nejenže všichni z nás stojí za úspěchem celého Slevomatu, ale také tvoříme skvělý tým. Naši lidi se navzájem respektují a dokážou se zasmát vlastním chybám.

Práce ve slevomatu 2

Cesta k zážitkům

Slevomat, nejrychleji rostoucí firma českého internetu, je místem, kde více než 1, 9 milionu registrovaných zákazníků hledá inspiraci na nové zážitky. Každý den spouštíme ve spolupráci s obchodními partnery přes 200 nových nabídek. Firmám pomáháme se zviditelnit, zvýšit prodeje a vyplnit kapacity. O zákazníky a obchodní partnery se staráme, pečuje o ně tým 250 kolegů, kteří se stejně jako Slevomat řídí mottem Cesta k zážitkům.

Lidé ve Slevomatu 4

Na meeting na koloběžce

Víme, že na psychickou pohodičku má velký vliv i pracovní prostředí. Nejen z toho důvodu nás nově najdete v moderních a prostorných kancelářích v pražském Karlíně. Kuchyňky jsou u nás oblíbeným prostorem, protože v nich najdete non-stop plné ledničky jogurtů, ovoce a zeleniny, pečiva, šunky a sýrů. A to jsme vám ještě ani neřekli, že u nás najdete taky pípu.

Není se tak čemu divit, že se v našich kancelářích koná množství společných akcí, slaví se tu narozeniny kolegů nebo hostíme i sraz bekendistů. Čím vás možná překvapíme? Co třeba pojízdnými zasedačkami, do kterých se můžete dopravit na koloběžce, fotbálkem, tabulí radosti nebo knihovnou. Kromě všeho zmíněného u nás najdete také pár roztomilých zvířátek, protože jsme pet friendly.

„Slevomat prostě musíte milovat. Fantastická firemní kultura, skvělý tým. Velmi dynamická firma, kde je od myšlenky k realizaci opravdu hodně blízko a všichni přemýšlejí na "jak to udělat" než "proč to nejde". Slevomat roste tak, že pomáhá růst zaměstncům, partnerům i zákazníkům.“ Jirka, manažer obchodního týmu Čechy
Slevomat slečna

Multisport karta i kredity na Slevomatu

V některých případech dostanou naši zaměstnanci služební notebook nebo si mohou užívat flexibilní pracovní doby či home office. Pracujeme na tom, aby náš tým zůstal skvělý, a tak se tu pravidelně konají teambuildingy a jiné firemní a sportovní akce stmelující náš mladý kolektiv.občerstvení na pracovišti mají někteří z nás špatné svědomí, kila navíc vysportujeme díky Multisport kartě nebo kreditům na nákup na Slevomatu.

Pohovor s CEO

Chceme, aby se u nás všichni cítili dobře a tak pohovor přizpůsobujeme každému jednotlivci. Na vaše životopisy reagujeme co nejdříve a během celého řízení s vámi chceme být v kontaktu. Pokud vás navíc kontaktujeme telefonicky, chceme si vyjasnit vzájemná očekávání. Na následném osobním pohovoru se setkáte buď s team leaderem nebo manažerem daného týmu a jednou ze zástupkyň HR. U některých pozic testujeme v dalších mezikolech odborné či jazykové dovednosti a ti nejlepší se ve finálním kole potkají s HR manažerkou a CEO případně COO (provozní ředitelkou) nebo CSO (obchodní ředitelkou). Chcete se s námi vydat cestou k zážitkům? Tak na co ještě čekáte! Každý jeden z nás se těší na setkání s vámi.

A co říká o Slevomatu provozní ředitel? "Slevomat je svoboda. Podpora. Zdravý rozum. Dobrý lidi."

Fotogalerie

Pivo
Závod
V kanclu
V práci
Hra
Na vodě
Hlídání

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 4 roky
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Slevomat.cz na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Žádná přehnaná byrokracie a skvělý kolektiv lidi.

Negativa firmy:

Vše ma své pro a proti, ale tady žádné proti nestoji ani za řeč.

před 4,5 roky
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Slevomat.cz na plný úvazek 3-4 roky.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Určitě skvělý kolektiv, přátelský přístup, možnost ovlivnit chod firmy. Benefity alá plná lednička, firemní večírky, trávení volného času s kolegy (benefity jsou vyhovující spíše pro mladší ročníky, velká část firmy je už ale ve věku, kdy už mají hodnoty jinde a tolik neocení pípu, koupenou pizzu a časté párty).

Negativa firmy:

Na některých oddělení chybí zkušený management a tak se v tom taky trochu plácají, díky čemuž za poslední dobu odešlo z firmy dost zkušených lidí. Uvádí se flexibilní doba práce, ale ne vždy to tak funguje.

před 5,5 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní - Praha
Pracuji ve společnosti Slevomat.cz na zkrácený úvazek 1-2 roky.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Mladý a aktivní kolektiv, ve kterém vládne skvělá atmosféra mezi všemi. Od dubna v nových kancelářích.

Negativa firmy:

Pro někoho to může být až moc punk

před 5,5 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - UX/UI Designer - Praha
Pracuji ve společnosti Slevomat.cz na plný úvazek 1-2 roky.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Skvělý kolektiv, který člověka rozvíjí a posouvá pracovně, i osobnostně. Máme spoustu možností, jak spolu trávit čas, díky mnoha firemním akcím. To dost pomáhá při práci, protože se lidé znají líp a snáze spolu řeší projekty. Naše CEO Maruška i jednotliví team leadeři se neustále zajímají, jestli jsme spokojení. V práci jsme jako doma, i díky příjemnému prostředí v nových kancelářích Butterfly nebo stále plným ledničkám. Kdokoliv může přijít s nápadem, a pokud dává smysl, jdeme do toho. Ať se jedná o nápady týkající se businessu jako takového, nebo třeba zefektivnění práce nebo použití nových technologií.

Negativa firmy:

U některých pozic je potřeba větší autonomie a to nemusí být pro každého.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (8)

Zaměření firmy

Služby Prodej zboží Administrativa E-commerce