ČSOB Leasing - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

ČSOB Leasing

Jsme s vámi, buďte s námi

Pobočky ČSOB Leasingu najdete v každém krajském městě na dobře dostupných místech. Pražská centrála je v blízkosti metra Radlická, v nové budově, která získala titul nejekologičtější stavby v České republice. Nový objekt přivítal zaměstnance skupiny ČSOB, kteří doposud pracovali v různých menších objektech po celé Praze. Podporujeme také flexibilitu, částečnou práci z domova a na centrále využíváme sdílená pracovní místa. Zaměstnancům dále poskytujeme místa pro odpočinek, sportovní vyžití a zóny pro klidnou práci. Přirozenou součástí budovy jsou i relaxační zóny, knihovna, jídelna a kavárna.

ČSOB leasing
ČSOB leasing
„Na práci v ČSOB Leasing si nejvíce vážím kolegů, což jsou skvělí lidé na správném místě. Do firmy jsem nastupovala jako studentka bez praxe. Kolegové mě vše naučili a vždy mi byli maximálně nápomocní. Doteď za kýmkoli ve firmě přijdu, tak mi vždy rád poradí a všechny problémy společně vyřešíme.“ Lucie Zimová, finanční analytik
ČSOB leasing
ČSOB leasing

Proč pracovat u nás

Dlouhodobě patříme mezi nejvýznamnější hráče na leasingovém trhu a jsme součástí skupiny ČSOB. Daří se nám udržovat přátelskou atmosféru, vstřícnost, otevřenou komunikaci a  hrajeme fair play. Věříme, že úspěchu dosahujeme především prostřednictvím našich zaměstnanců, a proto se pro ně snažíme vytvářet takové podmínky, díky kterým budou mít chuť s námi růst. Využíváme flexibilní pracovní dobu a tam, kde to organizace práce umožňuje, pracujeme částečně z domova. Rádi se setkáváme i mimo pracoviště, například při příležitosti sportovních letních her nebo při vánočním večírku.

ČSOB leasing
ČSOB leasing
ČSOB leasing ČSOB leasing

Zákazníkům i zaměstnancům na míru

ČSOB Leasing patří řadu let mezi největší leasingové společnosti v České republice. Poskytujeme úplnou nabídku finančních produktů jako je účelový a finanční úvěr nebo operativní leasing. Prostřednictvím naší dceřiné společnosti ČSOB Pojišťovací makléř k těmto finančním produktům nabízíme také pojištění. Produkty a služby poskytujeme podnikatelům, právnickým osobám i spotřebitelům. K produktům také nabízíme širokou škálu doprovodných služeb. Pravidelně se umisťujeme na předních místech v soutěžích o nejlepší finanční produkty na trhu.

ČSOB leasing
ČSOB leasing
ČSOB leasing
ČSOB leasing
ČSOB leasing

Pojďte růst s námi

V průběhu roku obsazujeme celou škálu pozic, do kterých se může i člověk s menšími pracovními zkušenostmi. Jsme rádi, když s námi lidé rostou, když jsou iniciativní, přátelští, vstřícní a je pro ně samozřejmostí hledat řešení. Naše týmy jsou obvykle o 10 lidech, což nabízí úžasnou možnost vidět svou práci v širších souvislostech. Chceme, aby každý rozuměl tomu, co děláme, a tak už od prvního pracovního dne máme pro každého nováčka připravený individuální adaptační plán. Podporujeme klíčové zaměstnance a realizujeme program pro talenty.

ČSOB leasing ČSOB leasing
ČSOB leasing

Na vašem příběhu nám záleží

V každém životopisu se snažíme vyčíst váš příběh a hledáme, jak jej propojit s tím naším, leasingovým. U absolventů nebo zájemců s menší praxí nám pomáhá motivační dopis. Jsme zvědaví a hodně se ptáme. Když najdeme propojení vašeho příběhu s tím naším, pozveme vás na první schůzku, kde se kromě recruitera setkáte také s manažerem, který obsazuje pozici do svého týmu.

ČSOB leasing

Když si vzájemně porozumíme při prvním setkání, obvykle se setkáváme podruhé. Prozradíme vám více o tom, jak to u nás chodí, přiblížíme obsah práce i atmosféru v týmu. Kde je to potřeba, ověřujeme znalosti a dovednosti do většího detailu. Využíváme odborné testy, case study, u některých pozic i assessment centra. Ve finále vás můžeme také požádat o poskytnutí referencí. Na konci každého výběrového řízení se dozvíte výsledek.

ČSOB leasing