Slevové kupóny ePojisteni.cz | červenec 2024 | VímVíc.cz

ePojisteni.cz slevy a slevové kupóny

Na webu ePojisteni.cz najdete přehled nabídek na cestovní pojištění, havarijní pojištění, povinné ručení, pojištění domácnosti i nemovitostí. ePojisteni.cz je webový portál, který se zabývá porovnáním a sjednáváním pojištění online. ePojisteni.cz sleva umožní sjednání pojištění výhodněji.

O webu ePojisteni.cz

Společnost ePojisteni.cz je zprostředkovatelem pojištění online od pojišťoven, se kterými má sjednanou licenční smlouvu. Je součástí skupiny NetBrokers Holding a její hlavní činností je nejen porovnání, ale i prodej pojištění. Měsíčně navštíví web www.epojisteni.cz více než 300000 návštěvníků a tisíce z těchto návštěvníků si prostřednictvím ePojisteni.cz sjedná výhodné pojištění online. Díky výhodným podmínkám spolupráce s jednotlivými pojišťovnami může ePojisteni.cz nabízet smlouvy levněji než samotné pojišťovny.

Mezi partnery ePojisteni.cz patří: Allianz pojišťovna a.s., AXA pojišťovna a.s., Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Česká pojišťovna a.s., Vienna Insurance Group, ČSOB pojišťovna a.s., Direct pojišťovna a.s., ERGO pojišťovna, a.s.,ERV Pojišťovna, a.s., Hasičská vzájemná pojišťovna a.s., Inter partner assistance, s.a., člen skupiny AXA, Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group, Maxima pojišťovna a.s., Pojišťovna všeobecné zdravotní pojišťovny a.s., Slavia pojišťovna a.s., UNION pojišťovna a.s. a UNIQA pojišťovna a.s.

Historie firmy

Projekt ePojisteni.cz nastartoval v roce 2008, kdy firma začala spolupracovat s pojišťovnami a vytvářet postupně portfolio pro srovnání jednotlivých nabídek. Spolupráce s pojišťovnami funguje na základě licence. V roce 2019 se ePojisteni.cz stalo samostatným zprostředkovatelem dle zákona o distribuci pojištění a zajištění na základě oprávnění České národní banky. Za dobu svého působení získal web ePojisteni.cz několik prestižních ocenění, jako je například Křišťálová lupa.

Pojištění online prostřednictvím ePojisteni.cz

Povinné ručení: Jak už vyplývá z názvu, povinné ručení je nutné zřídit ze zákona. Každý majitel vozidla, ať už automobilu nebo jiného dvoustopého vozidla, musí mít na vozidlo sjednané povinné ručení. Nejlevnější povinné ručení, které je možné prostřednictvím ePojisteni.cz sjednat, je za pouhých 818 Kč. Výše povinného ručení ale samozřejmě závisí na mnoha aspektech, a to technických parametrech vozidla, řidičské zkušenosti jeho majitele atd.

Havarijní pojištění je ochranou proti odcizení, vandalismu, havárii, neoprávněnému užití i živelné pohromě. Havarijní pojistka chrání i při škodách, které byly zaviněny pojištěnou osobou. Výše havarijního pojištění se odvíjí především od technických parametrů vozidla. Spočítat přibližnou cenu vám pomůže online kalkulačka pojištění.

Cestovní pojištění online je možné na ePojisteni.cz sjednat do dvou minut. Sjednání je možné i v den odjezdu. Web ePojisteni.cz má připravené balíčky pojištění. Bez dlouhého vybírání si tak můžete sjednat studentské pojištění, pojištění na lyže, na hory, pojištění pro děti, krátkodobé i dlouhodobé pojištění. Základní balíček cestovního pojištění obsahuje úhradu nákladů na hospitalizaci, ošetření, léky a převoz pacienta či tělesných ostatků.

Pojištění domácnosti a nemovitostí sjednané prostřednicvím ePojisteni.cz vám ušetří až 40 % oproti sjednání v některých pojišťovnách. Online kalkulačka pojištění dokáže spočítat přibližnou cenu pojištění domácnosti během několika minut. Během pěti minut také stihnete samotné sjednání pojištění online. Pojištění domácnosti chrání před poškozením vnitřních částí — elektroniky, nábytku atd., pojištění nemovitosti pak před poškozením bytu, domu, garáže a dalších venkovních prostor.

Prostřednicvím ePojisteni.cz si můžete sjednat také pojištění mazlíčků, odpovědnosti, úrazové pojištění, životní pojištění, nemocenské pojištění, odškodnění po nehodě, penzijní připojištění, asistenční služby, pojištění právní ochrany, pojištění cizinců a další užitečná pojištění.

Jak ušetřit při sjednání pojištění online na ePojisteni.cz

Ušetřit peníze můžete i při sjednání pojištění. Cena jednotlivých pojistek se samozřejmě odvíjí od mnoha parametrů, které lze jen těžko ovlivnit, a také od sazeb jednotlivých pojišťoven. Přesto existuje několik možností, jak při sjednání pojištění prostřednictvím ePojisteni.cz ušetřit. Využít můžete například cashback ePojisteni.cz nebo ePojisteni.cz slevový kupón.

Cashback ePojisteni.cz

Na ePojisteni.cz je možné uplatnit cashback. Jedná se o službu, díky které je možné získat část útraty v internetových obchodech zpět. Pro uplatnění cashbacku je nutná registrace na cashbackovém portálu. Jakmile provedete registraci, můžete se skrze cashbackový portál prokliknout na www.epojisteni.cz a vybrat si zde produkt přímo pro vás. Za sjednání pojištění vám bude nejprve účtována plná částka, jelikož cashback funguje zpětně. Část útraty vám bude vrácena na účet do několika hodin.

Cashback ePojisteni.cz nabízí například cashbackový portál Tipli, kde můžete z každé objednávky na ePojisteni.cz získat 200 Kč zpět.

Co je ePojisteni.cz slevový kód

Při objednávce pojištění online na webu ePojisteni.cz vám může sjednání zpříjemnit ePojisteni.cz slevový kód. Jedná se většinou o kombinaci písmen a čísel, která vám zajistí procentní nebo jinou slevu na konkrétní službu, výrobek i celý nákup. Díky slevovému kódu můžete snížit cenu sjednávaného pojištění o desítky procent.

Jak získat ePojisteni.cz slevový kupón

Abyste ušetřili své peníze, můžete na ePojisteni.cz použít ePojisteni.cz slevový kupón. Ten najdete přímo na tomto webovém portálu. Pro vyhledání kódu stačí najít profil ePojisteni.cz mezi nabízenými slevami nebo si usnadnit hledání vepsáním názvu webu do políčka s lupou. Na těchto webových stránkách nenajdete pouze slevové kupóny a slevy na ePojisteni.cz, ale i slevové akce pořádané v desítkách dalších internetových obchodů.

Aktuální ePojisteni.cz slevy

Díky ePojisteni.cz můžete ušetřit peníze i čas. Výhodněji můžete díky ePojisteni.cz sjednat povinné ručení, pojištění domova, havarijní nebo cestovní pojištění. Čas vám ušetří především možnost sjednání pojištění online, které trvá včetně kalkulace a srovnání nabídek v řádu několika minut.

ePojisteni.cz sleva na povinné ručení

Povinné ručení je jedním z nejčastěji sjednávaných pojištění. Důvodem je, že je povinné pro každého majitele vozidla. Díky ePojisteni.cz si nyní můžete povinné ručení sjednat až se 70% slevou. Sjednání pojištění online je možné zrealizovat během několika minut. Ihned vám bude zaslána na e-mail zelená karta a vozidlo můžete provozovat. Srovnání povinného ručení odborníky z ePojisteni.cz vám umožní vybrat tu nejvýhodnější nabídku pro vás i váš vůz.

ePojisteni.cz sleva na havarijní pojištění

Havarijní pojištění sice není povinné, ale v případě nehody či jiné nenadálé události je nezbytné. Díky ePojisteni.cz můžete při sjednání havarijního pojištění online ušetřit až 70 % oproti sjednání v jednotlivých pojišťovnách. Havarijní pojištění All Risk je možné díky ePojisteni.cz sjednat již od 2 153 Kč.

ePojisteni.cz sleva na cestovní pojištění

Cestovní pojištění je nepostradatelné na cestách do zahraničí. Jeho cena se liší podle obsahu krytí, tedy jaké nenadálé události a do jaké výše je konkrétní pojištění pokryje. Při sjednání cestovního pojištění online prostřednictvím ePojisteni.cz můžete ušetřit až 50 % oproti běžným cenám pojištění. Kromě peněz ušetříte také svůj čas, protože sjednání pojištění online zabere pouhých několik minut.

ePojisteni.cz sleva na pojištění domova

Na portálu ePojisteni.cz je možné sjednat také pojištění domácnosti. Online kalkulačka pojištění vám spočítá ty nejvýhodnější nabídky od smluvních pojišťoven do dvou minut a nabídne vám pojištění vhodné právě pro vás. Na pojištění domova můžete díky ePojisteni.cz ušetřit až 40 %.