INVENTI

Kde nás najdeš?

Díky naší lokalitě jsme lehce dosažitelní jak metrem, tramvají, tak autobusem. Přímo naproti naší budovy máme možnost relaxovat v parku a poobědvat v jedné z restaurací, které se nacházejí v blízkosti. Naše prostory nejsou jen o bílých stěnách, je to svěží prostředí podporující vzájemnou spolupráci. Kde si dobíjíme baterky? V odpočinkové zóně, která je součástí kanceláří.

„V Inventi mám možnost se profesně posouvat ve všech směrech, které mě zajímají. Vždy se najde někdo, kdo poradí, nasměruje, nebo udělá vše pro to, abych dostal potřebné informace, díky nimž můžu dále posouvat své limity.“ Martin Macháček, Java developer
"Inventi pro mě od začátku vždy byla a bude srdeční záležitost. Takový kolektiv, způsob vedení a otevřenou atmosféru jsem nikde jinde nezažila. Práce pro Inventi mě naplňuje a těší, protože vlastně pracuji s partou velmi dobrých přátel." Linda Paráková, Test Analyst

„It’s about the people“

U nás si zakládáme na lidech, jejich spokojenostipracovním růstu. Každý má šanci ukázat, co v něm je. Stačí jen pracovat na svém rozvoji. Příležitostí je víc než dost. Bez práce nejsou koláče, to ví přeci každý :-), ale i zábava je velmi důležitá! Proto se často potkáváme na různých akcích. Většinou začínáme sportem, pokračujeme zajímavými debatami a nečekaně končíme někde se sklenkou/půllitrem v ruce :-). Kdokoliv chce, může celofiremní akci vymyslet a také zorganizovat. Koho by bavilo chodit jen tam, co uspořádá vedení firmy, že? :-). Jsme poměrně akční (nikoho ale nenutíme!), fungujeme jako tým a kopeme za INVENTI.

Co najdeš v Inventi?

Skvělý tým a pohodové vedení. Můžeš se těšit na spoustu společných aktivit. Prostě nejsme jen obyčejní ”Ajťáci”, komunikujeme spolu, jsme otevření, navzájem si pomáháme, pracujeme na sobě a rosteme. Víme, že se na sebe vždy můžeme vzájemně spolehnout, táhneme za jeden provaz. Pokud Tě v práci přepadne hlad, za drobný peníz si můžeš uspokojit své mlsné chuťové buňky v našem “mňami shopu”. V naší kuchyňce vždy najdeš čerstvé ovoce, čaje a samozřejmě kvalitní kávu, protože bez té by to nešlo :-).

Co v Inventi děláme?

Zaměřujeme se na vývoj SW (JAVA, .NET, iOS, Android, PHP), analýzu, testování, projektové řízení a support. Nejčastěji nás uvidíš pracovat na významných projektech v telco společnostech, pojišťovnách, bankách... Navíc se věnujeme i rozjezdu startupů a to, že se nám práce daří dokazuje ocenění, které získali naši vývojáři s aplikací DameJidlo.cz, která vyhrála v soutěži Mobilní aplikace r. 2017!

Fotogalerie

Práce v Inventi
Práce v Inventi
Práce v Inventi
Práce v Inventi
Práce v Inventi
Práce v Inventi
Práce v Inventi
práce v inventi

Hodnocení

Přidat hodnocení
Zobrazit všechna hodnocení (19)

Pracovní nabídky

Zaměření firmy

IT technologie iOS Android JavaScript Vývoj softwaru Testing Java