Práce v pestrém kolektivu | VímVíc.cz
premium
Tato nabídka již není aktivní

Zadavatel nabídku stáhl nebo je pozice již obsazená

Na VímVíc pro Vás máme dalších 685 nabídek

Zobrazit ostatní nabídky

Práce v pestrém kolektivu

Praha
Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek
25000 - 28000 Kč
Výběrové řízení bylo ukončeno

Vážíme si našich zaměstnanců, a proto se nemusíš bát koronaviru.
Během covidu jsme nikoho nepropustili.
Hledáš-li stálou a stabilní práci, tak jsme to pravé ořechové.

Zajímá Tě pracovní náplň?

Není tu nikdo, kdo by se vyloženě specializoval na jedno konkrétní stanoviště. Takže se nemusíš bát monotónnosti. Střídáme se podle potřeby na všech stanovištích.
Taky se nemusíš bát toho, že Tě hodíme do vody. Všechno Ti ukážeme a zaškolíme.

Projdeš si kuchyní, kde se vyrábí naše světoznámé a oblíbené burgery. Postupem času se dostaneš na servis, kde budeš vydávat objednávky. A až budeš připravený, naučíme Tě pokladnu, kde budeš přijímat objednávky od zákazníka.

A nějaký ten úklid Tě nemine, takže čas od času dostaneš do ruky i smetáček s lopatkou či mop.

Co očekávat?

  • nástupní mzdu až 140-150 Kč/h (s garancí na účtě vždy do 15. dne v měsíci)
  • příplatky za víkendy, noční a státní svátky
  • během směn zdarma nápoje a svačinu máš za polovinu
  • možnost kariérního růstu
  • benefitní kartu se slevami na naše produkty do všech na našich poboček CZ/SK
  • kartičku do ZOO za symbolický poplatek
  • multisportku, kterou můžeš využívat ve svém volném čase
  • vstup do řepského sportovního centra zdarma
  • propracovaný školící systém
  • skvělý kolektiv, se kterým občas i něco podnikneme

Jakého kolegu očekáváme?

  • dochvilného, který nenechá svůj tým ve štychu!
  • nepotřebuješ žádnou praxi, vše potřebné Ti ukážeme

Základní údaje o pracovní pozici

Pozice:
Práce v pestrém kolektivu
Mzda:
Místo výkonu práce:
Skuteckého 1395/1, 16300 Praha - Řepy, Česká republika
Minimální stupeň vzdělání:
Základní
Další informace o volném místě:
Pozice není vhodná pro OZP.
Práce je vhodná pro absolventy, důchodce a rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Kontaktní údaje

Kontaktní osoba:
Václav Lanžhotský
vaclav.lanzhotsky@cz.mcd.com