Práce, kterou si zamilujete! MEKÁČ NA RUDNÉ HLEDÁ KOLEGY! | VímVíc.cz
premium
Tato nabídka již není aktivní

Zadavatel nabídku stáhl nebo je pozice již obsazená

Na VímVíc pro Vás máme dalších 841 nabídek

Zobrazit ostatní nabídky

Práce, kterou si zamilujete! MEKÁČ NA RUDNÉ HLEDÁ KOLEGY!

Ostrava
Práce na plný úvazek
23000 - 35000 Kč
Výběrové řízení bylo ukončeno

MZDA AŽ 35 000 Kč! Staň se našim novým kolegou!

Pracujte v jednom z největších světových řetězců rychlého občerstvení! Bez spolehlivých, usměvavých a příjemných zaměstnanců by naše restaurace nebyly tím, čím jsou. Nevyžadujeme praxi, vše potřebné vás rádi naučíme. Na naše zaměstnance jsme pyšní a neustále pracujeme na jejich kariérním růstu. Přidejte se k našemu týmu!

Jaká je náplň práce?

Součástí práce je příprava rychlého občerstvení, práce na pokladně s obsluhou zákazníků a úklid prostorů restaurace.

Co nabízíme?

  • mzdové ohodnocení 23 000 – 35 000 Kč
  • zvýšení mzdy po absolvování zaškolení až o 10 Kč/hod.
  • 13. plat
  • věrnostní bonus
  • noční směny s nadstandardním příplatkem 20 % a víkendovým příplatkem 10 %
  • flexibilní plánování směn
  • možnost rychlého kariérního postupu
  • smlouva na dobu neurčitou
  • 50% slevu na stravování
  • benefit kartu na slevy u McDonald ‘s a dalších partnerů
  • výborná dopravní dostupnost a parkování

Co požadujeme?

  • ochota učit se novým věcem
  • zodpovědný přístup k práci a spolehlivost
  • smysl pro týmovou práci
  • pozitivní přístup k dosažení společných cílů
Oslovila tě naše nabídka? Pak není nic jednoduššího, než se na nás obrátit!
Těšíme se, že nám o sobě dáš vědět odpovědí na tento inzerát, nebo se nám rovnou ozvi na e-mail lucie.urbanova@cz.mcd.com.

Základní údaje o pracovní pozici

Mzda:
Místo výkonu práce:
Rudná 3121/128, 70030 Ostrava - Zábřeh, Česká republika
Minimální stupeň vzdělání:
Základní
Další informace o volném místě:
Pozice není vhodná pro OZP.
Práce je vhodná pro absolventy.

Kontaktní údaje

Kontaktní osoba:
Lucie Urbanová
lucie.urbanova@cz.mcd.com