Tajemství ženského sebevědomí | VímVíc.cz
Tajemství ženského sebevědomí

Podívejte se na webinář

Máme velkou radost z vašeho zájmu o tento webinář. Na jeho průběh se můžete podívat přímo zde na této stránce. Jakékoliv dotazy nebo komentáře po skončení můžete zadávat do diskuzního fóra vespod stránky.

O webináři

Možná cítíte, že Vaše sebevědomí je Vám již na dosah. Možná je jen několik málo principů, které Vám pomohou sestavit finální skládanku, ze které Vaše vědomí sebe vyskočí jako toužený výsledek.

Pojďte si o Vašem sebevědomí popovídat s Antonínem a Kristinou Baudyšovými, kteří se úspěšně věnují rozhovorům na toto téma - Antonín 20 a Kristina 15 let. Budou také zodpovídat dotazy, které jim položíte.

Kristina Baudyšová

Od dětství byla maminkou vedena k sebevědomí a duchovním schopnostem. Od roku 2003 pracuje jako terapeutka. V terapiích a seminářích se zaměřuje zejména na témata spojená s rozvojem ženství. S Antonínem a jejich dětmi žije střídavě v Šumperku a v Řecku.

Antonín Baudyš

Lektor má laskavý odstup od ženského světa a může jej proto dobře popsat. Posledních 20 let vedl přes 10 tisíc osobních rozhovorů, které mu dovolily poznat, na jakých úskalích lidé klopýtají a jakým způsobem mohou svoji chůzi životem napřímit.

Kristina a Antonín jsou také lektoři kurzu Tajemství sebevědomé ženy.

Diskuse k webináři

Komentáře přidané v nepřihlášeném stavu čekají na schválení moderátorem. Ke schválení dochází zpravidla 30 minut přes webinářem a několikrát v jeho průběhu.