Chcete, aby Word dělal práci za vás? Odhalte tajemství stylů! | VímVíc.cz
Chcete, aby Word dělal práci za vás? Odhalte tajemství stylů!

Podívejte se na webinář

Máme velkou radost z vašeho zájmu o tento webinář. Na jeho průběh se můžete podívat přímo zde na této stránce. Jakékoliv dotazy nebo komentáře po skončení můžete zadávat do diskuzního fóra vespod stránky.

O webináři

„Styly ve Wordu jsou obtížné.“ „Jsem zvyklý to dělat ručně.“ Často slýchávám podobné věty. Styly patří mezi obávaná témata, která se ale vyplatí umět. Pokud prozkoumáte jejich kouzlo, bude Word většinu formálních úprav dokumentu dělat za vás. A vy budete pouze nerušeně zapisovat vaše myšlenky.

V tomto webináři se podíváme na nejefektivnější využití stylů v dokumentech. Půjdeme od jádra jejich smyslu, kde si vysvětlíme, jak se tvoří a používají, a následně si ukážeme pár příkladů z praxe.

Lubomír Ošmera

Certifikovaný lektor IT se specializací na Microsoft produkty. Spolupracuje se školícími středisky ApS Brno, s r. o. a Nicom, a. s. Mezi repertoár zákazníků patří široká veřejnost všech věkových kategorií i firemní zákazníci.

Je také lektorem kurzů Ovládněte Windows 10 a zefektivněte vaši práci, Microsoft Word 2013 pro začátečníky a středně pokročilé a Tvorba profesionální prezentace v MS PowerPoint.

Diskuse k webináři

Komentáře přidané v nepřihlášeném stavu čekají na schválení moderátorem. Ke schválení dochází zpravidla 30 minut přes webinářem a několikrát v jeho průběhu.