Numerologie klíčem osobního rozvoje | VímVíc.cz
Numerologie klíčem osobního rozvoje

Podívejte se na webinář

Máme velkou radost z vašeho zájmu o tento webinář. Na jeho průběh se můžete podívat přímo zde na této stránce. Jakékoliv dotazy nebo komentáře po skončení můžete zadávat do diskuzního fóra vespod stránky.

O webináři

Máte někdy pocit, jako by se vás čísla snažila oslovit? Stává se vám například, že opakovaně potkáváte určitou kombinaci čísel? A nebo že k vám chodí čísla jakoby sama? Máte oblíbené nějaké číslo a ani nevíte proč? Pak jste to možná právě vy, pro koho je určen náš numerologický webinář.

Numerologie

Numerologie je nauka zabývající se kvalitativní stránkou čísla a její pomocí se dá nahlédnout do lidské psychiky, porozumět přirozeným tendencím, osobnostnímu nastavení, životnímu směřování či objevit cestu ke zkvalitnění života. Pomáhá zorientovat se v mezilidských vztazích, naučit se číst symboly a znamení, jejichž prostřednictvím se s námi život snaží komunikovat.

V numerologii je asi nejznámějším číslem tzv. životní číslo. Není to náhoda, neboť ono představuje náš osobní životní úkol. A ať vědomě či podvědomě k osvojení si jeho kvalit v životě směřujeme.

Jako praktickou ukázku numerologického rozboru bych ráda vybrala ženu, jež patří mezi významné osobnosti naší novodobé historie, paní Věru Čáslavskou, úspěšnou gymnastku, vyhlášenou v roce 1968 za nejlepší sportovkyni světa. Tato ikona sportu nás v nedávné době opustila a já bych ráda touto cestou vzdala čest její památce.

Eva Baková

Ředitelka Bakovy školy numerologie a lektorka kurzu Numerologie a životní čísla. Práce je jejím velkým koníčkem. Velice ji naplňuje pomáhat lidem uvědomit si své životní poslání, řešit osobní i profesionální vztahy a díky možnostem numerologie objevit a rozvinout k tomu potřebné vrozené schopnosti.

Diskuse k webináři

Komentáře přidané v nepřihlášeném stavu čekají na schválení moderátorem. Ke schválení dochází zpravidla 30 minut přes webinářem a několikrát v jeho průběhu.