MS Excel tlačítko po tlačítku | VímVíc.cz
MS Excel tlačítko po tlačítku

Podívejte se na webinář

Máme velkou radost z vašeho zájmu o tento webinář. Na jeho průběh se můžete podívat přímo zde na této stránce. Jakékoliv dotazy nebo komentáře po skončení můžete zadávat do diskuzního fóra vespod stránky.

O webináři

Říkali jste si někdy, že by bylo skvělé vědět, co dělají všechna ta tlačítka na pásu karet v Excelu? Že jich využíváte jen pár? Po tomto webináři budete vědět, k čemu slouží všechna tlačítka v Excelu. Není to skvělé?

  • Projdeme každou kartu - Domů, Vložené, Rozložení stránky, Vzorce, Data, Revize, Zobrazení - ukážeme si nejdůležitější tlačítka a vysvětlíme si, co dělají.
  • V průběhu se budete moci ptát na funkčnost jakýchkoli tlačítek, které vás zajímají.
  • Navíc vám ukážu "tajnou" kartu Vývojář se speciálními funkcemi.
  • Na konci se budete moci zeptat na jakýkoli dotaz ohledně Excelu nebo mých videokurzů.

Jiří Benedikt

Lektor kurzů MS Excel pro mírně pokročilé, MS Excel - od začátečníka profíkem v 6 hodinách a MS Excel pro pokročilé, konzultant a podnikatel. Strávil mnoho let ve velké poradenské firmě, kde s Excelem získal mnoho zkušeností a učil své kolegy i klienty v několika zemích světa.

Diskuse k webináři

Komentáře přidané v nepřihlášeném stavu čekají na schválení moderátorem. Ke schválení dochází zpravidla 30 minut přes webinářem a několikrát v jeho průběhu.