MS Excel – přeřaďte na vyšší rychlost a zefektivněte práci | VímVíc.cz
MS Excel – přeřaďte na vyšší rychlost a zefektivněte práci

Podívejte se na webinář

Máme velkou radost z vašeho zájmu o tento webinář. Na jeho průběh se můžete podívat přímo zde na této stránce. Jakékoliv dotazy nebo komentáře po skončení můžete zadávat do diskuzního fóra vespod stránky.

O webináři

Dokážete si představit, že jedete v autě a po celou dobu máte zařazenou jedničku. Dojedete do cíle? Nejspíš ano, ale bude to zdlouhavé, nudné a ještě budete mít větší spotřebu... Na kurzech Excelu se hojně setkávám s účastníky, kteří v Excelu stále mají zařazenou pouze „jedničku“. Často to bývají samouci, protože pokud se nějaký způsob naučíme úplně sami, nebývá to ten nejefektivnější. Ale nevzácně jsou takovými účastníky i vysokoškolští absolventi.

Tento webinář bude zahrnovat několik důležitých excelovských návyků, na které se ve školní výuce zapomíná. Doplníme to pestrou sbírkou tajných triků a urychlováků, které vám zefektivní a zpříjemní práci. Součástí webináře je také elektronický materiál s instrukcemi, díky kterému si vše během webináře pohodlně vyzkoušíte společně s lektorem. Vše tedy můžete aplikovat do praxe ihned po jeho skončení.

Těším se na středeční hrátky s Excelem.

Lubomír Ošmera

Certifikovaný lektor IT se specializací na Microsoft produkty. Spolupracuje se školícími středisky ApS Brno, s r. o. a Nicom, a. s. Školí širokou veřejnost všech věkových kategorií i firemní zákazníky. Je také lektorem kurzů: Kontingenční tabulky a reporty v MS Excel - Od začátečníka profíkem, Ovládněte Windows 10 a zefektivněte vaši práci, MS Word 2013 pro začátečníky a středně pokročilé a Tvorba profesionální prezentace od A do Z.

Diskuse k webináři

Komentáře přidané v nepřihlášeném stavu čekají na schválení moderátorem. Ke schválení dochází zpravidla 30 minut přes webinářem a několikrát v jeho průběhu.