MS Excel na pracovním pohovoru: Jak 5x zvýšit šanci na přijetí | VímVíc.cz
MS Excel na pracovním pohovoru: Jak 5x zvýšit šanci na přijetí

Podívejte se na webinář

Máme velkou radost z vašeho zájmu o tento webinář. Na jeho průběh se můžete podívat přímo zde na této stránce. Jakékoliv dotazy nebo komentáře po skončení můžete zadávat do diskuzního fóra vespod stránky.

O webináři

Webinář je pro všechny, kteří se právě chystají nebo v budoucnu budou chystat na pracovním pohovor, jehož součástí je také test z Excelu. Během webináře projdeme funkce, které se naučíte za chvíli, ale které se velmi často objevují u pohovorů. Nestane se vám tak, že kvůli jednoduché funkci zbytečně ztratíte body.

Lektor kurzu Jiří Benedikt má zkušenosti nejen s vedením a tvorbou kurzů MS Excel, ale zároveň vytvářel přijímací testy na Excel pro velkou poradenskou společnost. Ví tedy, co se testuje často a co se testuje vždy. Také ví, které znalosti uživatelům nejčastěji chybí.

Jiří Benedikt

Lektor kurzů MS Excel pro mírně pokročilé, MS Excel - od začátečníka profíkem v 6 hodinách a MS Excel pro pokročilé, konzultant a podnikatel. Strávil mnoho let ve velké poradenské firmě, kde s Excelem získal mnoho zkušeností a učil své kolegy i klienty v několika zemích světa.

Diskuse k webináři

Komentáře přidané v nepřihlášeném stavu čekají na schválení moderátorem. Ke schválení dochází zpravidla 30 minut přes webinářem a několikrát v jeho průběhu.