Kdo se stane prezidentem USA? | VímVíc.cz
Kdo se stane prezidentem USA?

Podívejte se na webinář

Máme velkou radost z vašeho zájmu o tento webinář. Na jeho průběh se můžete podívat přímo zde na této stránce. Jakékoliv dotazy nebo komentáře po skončení můžete zadávat do diskuzního fóra vespod stránky.

O webináři

8. listopadu se ve Spojených státech odehrají volby, které mohou změnit směr vývoje na planetě. Možná i k lepšímu. Pojďte se podívat na astrologické vyhodnocení šancí Donalda Trumpa a Hillary Clintonové.

Antonín Baudyš před lety předpověděl jako vítěze voleb u nás Miloše Zemana. Podaří se mu i nyní správná předpověď? Šance obou kandidátů jsou podle posledního průzkumu vyrovnané: 44 % na 44 %. Jaký je ve skutečnosti Donald Trump, který strávil celý život ve své stavební firmě? A jaké výsledky má Hillary Clintonová, která pracovala vždy pouze v politice? Sledujte 18. září v živém webináři.

Antonín Baudyš

Lektor kurzů Tvůj horoskop ti napoví, kdo jsi a Tajemství sebevědomé ženy. Patří k předním astrologům v České republice. Od roku 1996 vyložil okolo deseti tisíc horoskopů. Od 19 let studoval z knih, u svého otce, známého astrologa Antonína Baudyše, a pak především ze své praxe. Založil a vede Astrologickou asociaci.

Diskuse k webináři

Komentáře přidané v nepřihlášeném stavu čekají na schválení moderátorem. Ke schválení dochází zpravidla 30 minut přes webinářem a několikrát v jeho průběhu.