Jak se vykládají tarotové karty? | VímVíc.cz
Jak se vykládají tarotové karty?

Podívejte se na webinář

Máme velkou radost z vašeho zájmu o tento webinář. Na jeho průběh se můžete podívat přímo zde na této stránce. Jakékoliv dotazy nebo komentáře po skončení můžete zadávat do diskuzního fóra vespod stránky.

O webináři

Dámy a pánové, zveme vás ke sledování webináře, ve kterém náš přední astrolog Antonín Baudyš ukáže princip fungování tarotových karet. Tarotové karty jsou metodou, která může člověku důležitým způsobem napovědět. Ať už jde o situace, rozhodování, vztahy a nebo možnosti.

Pojďte se podívat na hodinu trvající webinář, ve kterém je vysvětleno, jak se karty uvnitř dělí, jaká je jejich logika, jak se vykládají a jaké dotazy jim můžete pokládat. Webinář je interaktivní, takže v něm můžete položit dotaz a Antonín vám jej s pomocí karet zodpoví. Antonín používá tarot Rider-Waite od roku 2000, je dlouhodobě také jeho učitelem. Pro VímVíc.cz natočil videokurz tarotu, který se rychle setkal s příznivou odezvou studentů.

Antonín Baudyš

Lektor kurzů Tvůj horoskop ti napoví, kdo jsi a Škola výkladu tarotových karet. Patří k předním astrologům v České republice. Od roku 1996 vyložil okolo deseti tisíc horoskopů. Od 19 let studoval z knih, u svého otce, známého astrologa Antonína Baudyše, a pak především ze své praxe. Založil a vede Astrologickou asociaci.

Diskuse k webináři

Komentáře přidané v nepřihlášeném stavu čekají na schválení moderátorem. Ke schválení dochází zpravidla 30 minut přes webinářem a několikrát v jeho průběhu.