Jak nastartovat kariéru | VímVíc.cz

Podívejte se na webinář

Máme velkou radost z vašeho zájmu o tento webinář. Na jeho průběh se můžete podívat přímo zde na této stránce. Jakékoliv dotazy nebo komentáře po skončení můžete zadávat do diskuzního fóra vespod stránky.

O webináři

Způsoby, jak hledali práci a rozvíjeli kariéru naši rodiče, jsou v dnešní době jen obtížně kopírovatelné. Díky moderním technologiím jsou změny čím dál rychlejší. Pokud chtějí firmy v tomto dynamickém prostředí uspět, musí tomu přizpůsobit své obchodní i marketingové strategie.

A pokud my chceme jako zaměstnanec uspět u těchto firem, musíme také změnit své strategie hledání práce a budování kariéry.

Pojďme se potkat na webináři a podívat se společně na to, jak se v této zrychlené době profesně prosadit a zůstat sám sebou.

Co si odnesete

  • Konkrétní doporučení, které propojují zkušenosti z kariérového koučinku a z oblasti moderního marketingu
  • Nový pohled na váš životopis jako “reklamu na vás samotné”
  • Navíc jako bonus dostanete originální online infografiku s těmi nejlepšími vychytávkami

PhDr. Petra Drahoňovská

Má unikátní kombinaci praxe a know-how jak ze světa online technologií, tak ze světa osobního rozvoje, kde jako kariérový expert má za sebou více než 800+ hodin individuálního kariérního koučování a poradenství, proškolila 3000+ lidí.

Lektorka kurzu JÁ s.r.o. - osobní marketing pro každého.

Online kurz - Já s.r.o.

Diskuse k webináři

Komentáře přidané v nepřihlášeném stavu čekají na schválení moderátorem. Ke schválení dochází zpravidla 30 minut přes webinářem a několikrát v jeho průběhu.