Jak na vyšší příjmy díky Excelu | VímVíc.cz

Podívejte se na webinář

Máme velkou radost z vašeho zájmu o tento webinář. Na jeho průběh se můžete podívat přímo zde na této stránce. Jakékoliv dotazy nebo komentáře po skončení můžete zadávat do diskuzního fóra vespod stránky.

O webináři

Rozšiřte svoji znalost tohoto nástroje. Ve webináři pro začátečníky i pokročilejší uživatele se dozvíte 5 rad, jak se rychle zlepšit v práci s programem MS Excel.

Kolik funkcí v Excelu ovládáte, tolikrát jste člověkem. To je možná trochu nadsázka, ale určitě platí, že výše vašeho platu záleží i na tom, jak umíte ovládat MS Excel. A to umí málokdo.

Většina lidí si myslí, že Excel umí ovládat na slušné úrovni, jakmile ale mají své znalosti prokázat v testu, ukáže se, že zvládnou maximálně 10 % běžných úkonů. Excel 2013 obsahuje 461 funkcí, průměrný uživatel jich ovládá 5.

Roziřte svoji znalost o další funkce! Funkce, které se naučíte ve webináři, jsou vhodné pro začátečníky. Ale jak už bylo řečeno - i pokud se za začátečníka nepovažujete, určitě se vám budou hodit.

Proč MS Excel?

Znalost MS Excel je dlouhodobě uváděna jako jedna z nejdůležitějších dovedností pro pracovní uplatnění. Z vlastní zkušenosti vím, že lidé, kteří dobře ovládají MS Excel, toho zvládnou mnohem víc. Zaměstnavatelé jim rádi dají o 20–30 % vyšší plat, protože se jim opravdu vyplatí.

Ovládnutím MS Excel je dle mé zkušenosti nejjistější cesta, jak se rychle posunout směrem k vyšším příjmům.

Jiří Benedikt

Lektor kurzů MS Excel pro mírně pokročilé, MS Excel - od začátečníka profíkem v 6 hodinách a MS Excel pro pokročilé, konzultant a podnikatel. Strávil mnoho let ve velké poradenské firmě, kde s Excelem získal mnoho zkušeností a učil své kolegy i klienty v několika zemích světa.

Diskuse k webináři

Komentáře přidané v nepřihlášeném stavu čekají na schválení moderátorem. Ke schválení dochází zpravidla 30 minut přes webinářem a několikrát v jeho průběhu.