Webinář Antonína Baudyše | VímVíc.cz
Webinář Antonína Baudyše | Horoskop Miloše Zemana

Podívejte se na webinář

Máme velkou radost z vašeho zájmu o tento webinář. Na jeho průběh se můžete podívat přímo zde na této stránce. Jakékoliv dotazy nebo komentáře po skončení můžete zadávat do diskuzního fóra vespod stránky.

O webináři

Nejsledovanější postavou českého veřejného života není Leoš Mareš, ale Miloš Zeman. Muž, který ve svých 71 letech získal početný fan klub v zahraničí. Po třech letech prezidentování, které vzbuzuje silné emoce u jeho příznivců i odpůrců, je považován, za jediného evropského prezidenta, který na veřejnosti říká, co si skutečně myslí. Médii je prezentován jako buran, obyvateli je přitom respektován.

Zkusme více pochopit, kdo Miloš Zeman skutečně je. Pojďme se proto podívat na jeho horoskop.

Antonín Baudyš

Lektor kurzů Tvůj horoskop ti napoví, kdo jsi a Co obsahuje můj horoskop? Patří k předním astrologům v České republice. Od roku 1996 vyložil okolo deseti tisíc horoskopů. Od 19 let studoval z knih, u svého otce, známého astrologa Antonína Baudyše, a pak především ze své praxe. Založil a vede Astrologickou asociaci.

Diskuse k webináři

Komentáře přidané v nepřihlášeném stavu čekají na schválení moderátorem. Ke schválení dochází zpravidla 30 minut přes webinářem a několikrát v jeho průběhu.