Webinář Antonína Baudyše | VímVíc.cz
Tajemství horoskopu Karla IV. - webinář A. Baudyše

Podívejte se na webinář

Máme velkou radost z vašeho zájmu o tento webinář. Na jeho průběh se můžete podívat přímo zde na této stránce. Jakékoliv dotazy nebo komentáře po skončení můžete zadávat do diskuzního fóra vespod stránky.

O webináři

Letos na jaře si připomínáme 700 let od narození největšího z Čechů. Císař Karel, Čech po mamince Elišce Přemyslovně, Francouz po otci Janovi. Představte si, že byste vládli Čechám od svých 16 let. Napůl se svým otcem, který byl v zemi neoblíben. S rodiči, kteří se vzájemně nemusí a vzájemně se pokoušejí nechat zavřít do vězení. A malý Karel, který se jako dítě jmenoval Václav, se v tomto vězení ocital někdy s matkou, někdy bez matky. Největší našinec to měl věru extrémně těžké už od dětství.

Pojďte se do tohoto příběhu zaposlouchat zdarma ve večerním webináři Antonína Baudyše, na kterém budeme na nejschopnějšího českého panovníka nahlížet přes jeho horoskop.

Na této praktické ukázce uvidíte, jako horoskopy a astrologie mají moc a sílu. Jak dokáží odpověď na otázky: kdo jsi, proč tu jsi a co v tomto životě vykonáš. Večerem vás provede Antonín Baudyš, zakladatel Astrologické asociace a jeden z nejznámějších českých astrologů.

Antonín Baudyš

Lektor kurzů Tvůj horoskop ti napoví, kdo jsi a Co obsahuje můj horoskop? Patří k předním astrologům v České republice. Od roku 1996 vyložil okolo deseti tisíc horoskopů. Od 19 let studoval z knih, u svého otce, známého astrologa Antonína Baudyše, a pak především ze své praxe. Založil a vede Astrologickou asociaci.

Diskuse k webináři

Komentáře přidané v nepřihlášeném stavu čekají na schválení moderátorem. Ke schválení dochází zpravidla 30 minut přes webinářem a několikrát v jeho průběhu.