Google není pouze vyhledávač | VímVíc.cz
Google není pouze vyhledávač

Podívejte se na webinář

Máme velkou radost z vašeho zájmu o tento webinář. Na jeho průběh se můžete podívat přímo zde na této stránce. Jakékoliv dotazy nebo komentáře po skončení můžete zadávat do diskuzního fóra vespod stránky.

O webináři

Zřejmě každý, kdo již slyšel název Google, jej spojuje s vyhledávačem, případně mail hostingem v podobě Gmailu. Google však nabízí desítky služeb od online nástrojů pro tvorbu prezentací přes reklamní systémy až po virtuální servery a vysokokapacitní úložiště.

Na webináři si na praktických příkladech ukážeme několik služeb, které se vám mohou hodit nejen v pracovním prostředí. Určitě se podíváme na Google Disk, Formuláře a Moje Mapy. Ukážeme si také, jak zabezpečit svůj Google účet pomocí dvoufázového ověření. Na závěr webináře se můžete těšit na ukázku vtípků a užitečných aplikací, které nám Google schoval do vyhledávače.

Šimon Berka

Dříve byl správcem webů na CMS Drupal a konzultantem, nyní se zabývá převážně Internet of Things, Google produkty a IT bezpečností. Lektor je členem spolku OpenAlt. Ve volném čase se věnuje 3D tisku a četbě sci-fi literatury.

Je také lektorem kurzu Google jako virtuální kancelář.

Diskuse k webináři

Komentáře přidané v nepřihlášeném stavu čekají na schválení moderátorem. Ke schválení dochází zpravidla 30 minut přes webinářem a několikrát v jeho průběhu.