10 magických triků, které vám z „desítek“ udělají rychlý a pohodlný stroj | VímVíc.cz

Podívejte se na webinář

Máme velkou radost z vašeho zájmu o tento webinář. Na jeho průběh se můžete podívat přímo zde na této stránce. Jakékoliv dotazy nebo komentáře po skončení můžete zadávat do diskuzního fóra vespod stránky.

O webináři

V systému Windows se nachází po jeho instalaci přebytečné aplikace, nepohodlné nastavení soukromí nebo jiný vzhled, než na který jste zvyklí. Přitom stačí pár kliknutí myší a už za pár minut můžete systém odbrzdit a nastavit pro vaši práci.

Jak na to? Začneme prvními 10 triky!

Lubomír Ošmera

Certifikovaný lektor IT se specializací na Microsoft produkty. Spolupracuje se školícími středisky ApS Brno, s r. o. a Nicom, a. s. Mezi repertoár zákazníků patří široká veřejnost všech věkových kategorií i firemní zákazníci.

Je také lektorem kurzů Ovládněte Windows 10 a zefektivněte vaši práci, Microsoft Word 2013 pro začátečníky a středně pokročilé a Tvorba profesionální prezentace v MS PowerPoint.

Diskuse k webináři

Komentáře přidané v nepřihlášeném stavu čekají na schválení moderátorem. Ke schválení dochází zpravidla 30 minut přes webinářem a několikrát v jeho průběhu.