Půjčka bez registru – nebankovní i dlouhodobá | VímVíc.cz

Nebankovní půjčky bez registru a potvrzení příjmu

Srovnejte si ty nejlepší půjčky na trhu a vyberte si tak půjčku, která bude nejvíce vyhovovat Vašim potřebám. Půjčky můžete porovnat podle výše úroku či RPSN!

Poskytovatel
Název půjčky
Výše půjčky od - do
Splatnost od - do
 
Kamali půjčka Více o produktu »
Výše půjčky:  1 000 - 20 000 Kč
Splatnost:  0 - 1 měsíců
Úrok:  od 0 %
RPSN:  od 0 %
Mám zájem
 • rychlá bezpečná půjčka od Home Credit
 • první půjčka při včasném splacení zdarma
 • možnost rozložení až na 10 splátek za poplatek
 • splatnost půjčky vždy jen v pracovní den
Razdva půjčka Více o produktu »
Výše půjčky:  10 000 - 100 000 Kč
Splatnost:  3 - 36 měsíců
Úrok:  od 29,85 %
RPSN:  od 4,9 %
Mám zájem
 • Půjčka od 10 000 Kč do 50 000 Kč
 • Vyřízení online
 • Do 15 minut peníze na účtu
 • Bez účelu, bez ručitele
ExpressCash půjčka Více o produktu »
Výše půjčky:  5 000 - 70 000 Kč
Splatnost:  14 - 20 měsíců
Úrok:  od 15 %
RPSN:  od 209,78 %
Mám zájem
 • Nejrychlejší hotovostní půjčka
 • Možnost půjčky ve výši 5 000 Kč až 70 000 Kč
 • Splatnost 14, 17 nebo 20 měsíců
Ferratum Credit půjčka Více o produktu »
Výše půjčky:  2 500 - 80 000 Kč
Splatnost:  0 - 1 měsíců
Úrok:  od 11,99 %
RPSN:  od 292,1 %
Mám zájem
 • půjčka od 2 500 Kč do 80 000 Kč
 • první splátka za 30 dnů, poté už jen minimální splátky
 • možnost Platebních prázdnin či změny data splatnosti
 • peníze na účtu během 24 hodin
Via SMS půjčka Více o produktu »
Výše půjčky:  1 000 - 60 000 Kč
Splatnost:  0 - 1 měsíců
Úrok:  od 264 %
RPSN:  od 1024 %
Mám zájem
 • Rychlá krátkodobá půjčka do výplaty
 • Půjčky do 60 000 Kč se splatností do jednoho měsíce
 • Peníze na účtu během několika minut
 • Vyřízení po telefonu

Každý se může snadno dostat do situace, kdy potřebuje náhlou finanční injekci. Problémem je, že bankovní společnosti čím dál více zpřísňují schvalovací proces poskytnutí půjček. I to je jeden z důvodů, proč nebankovní společnosti získávají stále více klientů. Jedním z druhů půjček, kde dominují nebankovní společnosti, jsou nebankovní půjčky bez registru. Nebankovní půjčka bez registru ihned je žádaným produktem právě pro svou vysokou dostupnost.

Klient musí vždy myslet na to, proč si půjčuje a na co si půjčuje. Nebankovní půjčka bez registru ho zatíží a čekají ho splátky, které bude muset klient pravidelně splácet. V případě jejich nezaplacení mu hrozí exekuce a ztráta finanční svobody. Nebankovní půjčka bez registru by pro klienta měla být poslední volbou, až v případě nejvyšší nouze a potřeby.

Co je nebankovní půjčka bez registru?

Nebankovní půjčka bez registru je taková půjčka, kdy společnost nenahlíží před udělením půjčky do registru dlužníků. Jsou známy tři oficiální registry dlužníků: BRKI - registr dlužníků pro bankovní společnosti, NRKI - registr dlužníků pro nebankovní společnosti a SOLUS. Poslední registr s názvem Centrální registr dlužníků není oficiální, a to i přes dobře znějící název, který však není zárukou pravých dat.

Prakticky sto procent bankovních společností nahlíží do všech oficiálních registrů předtím, než klientovi schválí půjčku. V těchto registrech jsou zaneseny záznamy o všech aktuálních i již proběhnutých půjčkách. Záznam v registru dlužníků nemusí být vnímán nutně negativně. Je zde k nalezení záznam o všech právě probíhajících i již splacených úvěrech. Pokud je platební morálka v pořádku a pohledávky jsou řádně spláceny, může být naopak pozitivní záznam výhodou. Pokud ale banka zaregistruje, že platební morálka nebyla vždy ukázková, je to pro ni jasný signál, že klient není dostatečně důvěryhodný a z 99 % mu půjčku neposkytne.

V tomto případě je nutné se zamyslet nad tím, jak klient k negativnímu zápisu v registru vlastně přišel a jak si nyní stojí jeho finance. Pokud klient již jednou nemohl řádně splácet, může ho zachránit další úvěr? Klient si musí dobře propočítat své finance a uvědomit si, že splátky úvěru zatíží jeho rozpočet, často i rodinný rozpočet, na následující měsíce.

V tuto chvíli přichází na řadu nebankovní společnosti. Ty se specializují na poskytování půjček těm, kteří u bankovních společností nemají šanci uspět. Tím pádem i na ty, kteří mají negativní záznam v registru dlužníků. Některé nebankovní společnosti poskytují nebankovní půjčky bez registru i lidem, kteří nepatří k nejspolehlivějším klientům. Nebankovní půjčky bez registru mohou být záchranou ve složité životní situaci. Pomohou v momentě, kdy bankovní společnosti dávají od klienta ruce pryč. Jistá půjčka bez registru je tak možná pouze u nebankovních společností.

Nebankovní půjčky bez registru a potvrzení příjmu

Nebankovní půjčky bez registru a potvrzení příjmu poskytují klientům oproti samotným půjčkám bez registru ještě jednu výhodu. Půjčka bez registru a potvrzení příjmu umožňuje žadateli zažádat o finanční příspěvek i v případě, že není schopen doložit dostatečně vysoký a pravidelný příjem.

Nebankovní půjčky bez registru a potvrzení příjmu jsou tedy vhodné pro klienty, kteří potřebují nutně finanční injekci, je u nich však velké riziko následného nesplácení půjčky. Takový klient je pro poskytovatele půjčky velmi rizikový, proto je půjčka bez registru a potvrzení příjmu poměrně drahou záležitostí. Nebankovní půjčky bez registru a potvrzení příjmu je poměrně snadné sjednat i pro rizikového klienta, je to však na úkor vysokých úroků a dalších poplatků spojených s půjčkou.

Sjednání nebankovní půjčky bez registru a potvrzení příjmu by si měl klient velmi dobře rozmyslet. Pokud nemá žadatel dostatečný pravidelný příjem při sjednání půjčky, je nepravděpodobné, že by byl v budoucnu schopen finančně zvládnout vysoké splátky. Půjčka bez registru a potvrzení příjmu je dobrým sluhou, ale může se stát i špatným pánem.

Nebankovní půjčky bez registru a bez zástavy

Nebankovní půjčky bez registru a bez zástavy jsou určeny klientům, kterým nepůjčí banka. Pokud žadatel o půjčku nedisponuje dostatečně velkými pravidelnými příjmy, je pro banku i nebankovní společnost rizikovým klientem. V takových případech vyžaduje poskytovatel půjčky tzv. zástavu. Zástava slouží k uspokojení poskytovatele půjčky v případě, že mu tato půjčka nebude řádně splácena.

Nebankovní půjčky bez registru a bez zástavy volí klienti, kteří mají zápis v registru dlužníků, špatnou morálku splácení v minulosti nebo mají na své jméno již sjednáno několik půjček. Často se také jedná o klienty, kteří nemají možnost zastavit majetek nebo mají ze zástavy majetku strach. Sjednání nebankovní půjčky bez registru a bez zástavy je vhodné pro klienty, kteří potřebují akutně poskytnout finanční injekci, ale zároveň jsou si jistí, že v budoucnu budou mít dostatek finančních prostředků na splácení.

Druhy půjček bez registru

I půjčky bez registru mají více podob a klient si může vybrat takovou, která vyhovuje jemu. V nabídce jsou:

 • hotovostní půjčky bez registru,
 • bezhotovostní půjčky bez registru,
 • online půjčky bez registru,
 • půjčky bez registru do výplaty atd.

Velmi oblíbené jsou tzv. půjčky do výplaty. O jaké půjčky se jedná? Jedná se o půjčku, kterou musí klient do 30 dní splatit. Z půjček bez registru jsou půjčky do výplaty nejvýhodnější. Klient obvykle splatí vypůjčenou částku spolu s poplatkem za vyřízení půjčky. Tyto půjčky mohou klientovi pomoci s překlenutím těžké životní situace do dalšího měsíce. Je nutné myslet na to, že další měsíc bude muset být tato částka splacena. Půjčka do výplaty je v podstatě půjčka bez registru ihned. Je ihned poskytnuta, ale také musí být ihned splacena.

Hotovostní půjčky bez registru

Hotovostní půjčky bez registru jsou určené klientům, kteří nemají zřízený bankovní účet, popřípadě ho mají pozastavený exekutorem nebo blokovaný. Jak už napovídá název půjčky, peníze jsou klientovi vyplaceny v hotovosti. Hotovostní půjčky bez registru také využívají klienti, kteří potřebují získat peníze ihned a na ruku. Tento druh půjčky je často také volbou pro klienty, kteří nepracují s počítačem nebo preferují osobní vyjednávání před online zřizováním služeb. Hotovostní půjčky bez registru je však možné sjednat i online či telefonicky. Peníze jsou pak doručovány na adresu žadatele nebo si je klient vyzvedne osobně. Záleží na podmínkách konkrétní nebankovní společnosti poskytující půjčku.

Hotovostní půjčky bez registru se pohybují v řádech stokorun i statisíců. Tradičně se jedná o půjčky v rozsahu několika tisíc korun, kterými klient uhradí neočekávanou událost a peníze také rychle splatí. Některé nebankovní společnosti ale nabízí i hotovostní půjčky bez registru až do 500 000 Kč. Hotovostní půjčky bez registru v případě vyšších finančních částek v naprosté většině vyžadují zástavu. Nejedná se tak o tradiční půjčky bez registru ihned, u kterých není vyžadována zástava ani ověření schopnosti splácet u daného klienta.

Krátkodobá půjčka bez registru

Krátkodobé půjčky bez registru jsou volbou pro klienty, kteří nutně potřebují získat určitý obnos peněz a mají již zápis v registru dlužníků, takže běžná půjčka u banky by jim nebyla schválena. Doba splácení se u krátkodobé půjčky pohybuje maximálně v řádu měsíců, často se jedná o půjčky se splacením do 30 dnů. Krátkodobá půjčka bez registru je pro klienty obecně dostupnější než dlouhodobá a je snazší ji získat.

Krátkodobá půjčka bez registru je produktem, který nabízí mnoho nebankovních společností. Zažádat o půjčku je jednoduché a výplata na účet žadatele je zpravidla rychlá. Krátkodobá půjčka bez registru má však také velkou nevýhodu, a tou jsou vysoké úroky a poplatky s ní spojené.

Dlouhodobá půjčka bez registru

Jak už je patrné z názvu, dlouhodobá půjčka se vyznačuje delší dobou splácení. Neexistuje konkrétní doba splácení, která by stanovovala, kdy se jedná o dlouhodobou půjčku. Obecně se však za dlouhodobé půjčky považují takové, jejichž doba splácení je v řádu několika let.

Při volbě mezi krátkodobou a dlouhodobou půjčkou si musí klient ujasnit několik věcí, a to především kolik peněz potřebuje půjčit a jakou částku je schopen měsíčně splácet. Od toho se pak dále odvíjí, jak dlouho bude půjčku splácet. Dlouhodobá půjčka bez registru totiž nemusí být výhodná pro každého.

Dlouhodobé půjčky bývaly výsadou především bankovních společností. Banky ale dlužníkům půjčky bez registru neposkytují. V poslední době se proto dlouhodobá půjčka bez registru nachází v nabídce nebankovních společností. Často se může jednat i o malé či neprověřené firmy. V takovém případě je lepší od půjčky upustit. Půjčky bez registru bývají méně výhodné už jen kvůli možnosti je snadno získat i v případě špatné platební morálky nebo předchozích dluhů. Některé nabídky jsou podezřelé již na první pohled, u některých může klient rozeznat podvod až ve chvíli, kdy bude pozdě. Jistá půjčka bez registru je hlavně záležitostí výběru důvěryhodného poskytovatele půjčky. Dobrá nebankovní společnost je schopna nabídnout příznivé podmínky u krátkodobých i dlouhodobých půjček.

Rychlá půjčka bez registru ihned

Rychlá půjčka bez registru ihned je žádaným produktem zejména klienty, kteří potřebují půjčku vyřídit rychle. Jedná se také o klienty, kteří mají nesplacené půjčky z minulosti a často i špatnou platební morálku. Právě z těchto důvodů je rychlá půjčka bez registru ihned mezi klienty oblíbeným produktem. Získat půjčku u bankovních společností by pro ně bylo velmi obtížné.

Rychlá půjčka bez registru ihned má největší výhodu právě v tom, že je možné ji sjednat z domova prostřednictvím internetu. Klient si pomocí srovnání půjček najde produkt, který je vhodný právě pro něj a vyplní žádost o půjčku u příslušné nebankovní společnosti. Rychlá půjčka bez registru ihned je většinou opravdu schválena téměř ihned, jelikož nebankovní společnost neověřuje klientovu platební morálku. Stejně tak je rychlé i zaslání žádané finanční částky na účet klienta.

Výhody nebankovní půjčky bez registru

Kromě toho, že je pro všechny dostupnější, často vyniká i svou rychlostí. Nebankovní půjčky bez registru ihned jsou dostupné online. O půjčku si tak klient může jednoduše zažádat z pohodlí domova a do několika minut může mít peníze na svém účtu. K půjčce často stačí pouze ofocený občanský průkaz a případně potvrzení o příjmu. Rychlá půjčka bez registru se řadí mezi nejoblíbenější úvěry mezi klienty.

Nevýhody půjčky bez registru

Nebankovní půjčka bez registru ale má, bohužel, i své stinné stránky. A to je především cena. RPSN či úroková sazba se u takových půjček šplhají do astronomických čísel. Ve skutečnosti tak můžete zaplatit i klidně dvojnásobnou částku. Proto je nutné pečlivě zvážit, zda je půjčka bez registru tou nejlepší volbou.

Jak zažádat o půjčku bez registru?

Nejběžnější je stále zažádat o půjčku online skrze úvěrovou kalkulačku. Na úvěrové kalkulačce si klient jednoduše navolí částku, kterou si chce půjčit a zadá dobu, kterou chce půjčku splácet. Pokud mu automaticky vygenerované podmínky vyhovují, stačí jen zaslat potřebné dokumenty a peníze mohou být ještě ten den na účtu.

Konsolidace půjček bez registru

Konsolidace půjček bez registru je řešením pro klienty, kteří mají více úvěrů a nezvládají je splácet. Jedná se o sloučení více úvěrů do jednoho. Konsolidace půjček bez registru je možná, klient se však musí připravit na vysoké úroky a poplatky s tím spojené. Klient, který má na sebe hned několik půjček, je pro nebankovní společnost rizikovější. Riziko se navíc stupňuje, pokud se jedná o půjčky bez registru. Takový klient totiž není společnostmi prověřovaný a instituce, která zajišťuje konsolidaci, nemá dostatečné informace o jeho schopnosti splácet.

Některé nebankovní společnosti poskytují i možnost konsolidace neomezeného počtu půjček bez registru. Je však na klientovi, aby zvážil, zda bude v budoucnu schopen půjčky splácet s velmi vysokými úroky.

Kde seženete půjčku bez registru?

Pokud klient ví, že má negativní záznam v jednom nebo více z registrů, pravděpodobně se rozhodne pro nebankovní půjčku bez registru. Na internetu je k nalezení velké množství půjček bez registru online. Je nutné zvolit takovou nebankovní společnost, která má za sebou historii a pozitivní recenze klientů. Žadatel o půjčku si musí důkladně nastudovat smluvní podmínky, než se pro půjčku rozhodne.

Nebankovní společnosti, které nabízí půjčku bez registru:

 • Razdvapůjčka.cz,
 • Kamali půjčka,
 • Půjčka Cofidis,
 • ViaSMS.cz půjčka,
 • Provident Start půjčka,
 • ExpressCash půjčka, aj.