Realitní makléř | VímVíc.cz
Profese Realitní makléř

Realitní makléř

Realitní makléř nebo také obchodník s realitami se zabývá prodejem nebo pronájmem nemovitostí. Náplň práce spočívá v tom, že vyhledává na realitním trhu nemovitosti, které chtějí majitele prodat nebo pronajmout.

Realitní makléř musí mít přehled o trhu nemovitostí a aktuálních cenách podle regionu. Měl by být schopen odhadnout cenu nemovitosti a také její rizikovost. Součástí jeho práce je i administrativa, protože ke každé realitní operaci musí vést příslušnou dokumentaci a navíc je zodpovědný za přípravu kupních nebo jakýchkoliv jiných smluv.

V České republice spadá výkon této práce do tzv. „volných živností“. Realitní makléři si vydělávají především provizemi. Nedá se tedy určit průměrná mzda, protože záleží, na jaký trh s nemovitostmi se realitní makléř zaměří.

Porovnání nabídek práce na pozici Realitní makléř

Srovnejte si různé pracovní nabídky na pozici Realitní makléř a vyberte si tak to nejlepší volné pracovní místo na daném postu!

Zaměstnavatel
Pozice
Lokality
Benefity
 
Realitní makléř pro Keller Williams
Hlavní město Praha
Více o pozici »
individuální
Hlavní město Praha

Jsme Keller Williams a hledáme do svých řad nové realitní makléře, kteří se chtějí vzdělávat a rozvíjet své podnikatelské schopnosti. Nabízíme motivační provizní systém, flexibilní pracovní dobu.

Plný úvazek
Prodej a obchod, Služby, Stavebnictví a reality
Realitní makléř/makléřka
Hlavní město Praha
Více o pozici »
individuální
Hlavní město Praha

Do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici realitní makléř!

Živnostenský list
Stavebnictví a reality