Operátor call centra | VímVíc.cz
Profese Operátor call centra
Průměrná mzda na pracovní pozici Operátor call centra je 40 500 Kč.

Operátor call centra

Existují tři možnosti práce jako operátor call centra. První je, že se skrze telefonické hovory (nebo emaily) snažíte nabídnout nové produkty nebo služby a nalákat co nejvíce nových klientů ke koupi. Druhá možnost je pracovat na průzkumech veřejného mínění, kde během telefonátu kladete předem zadané otázky.

Poslední možnost je být na takzvané pasivní lince, kde nejste aktivní vy, ale někdo se snaží dovolat Vám. Jedná se především o call centra velkých firem, které dodávají nějakou službu: internet, plyn, voda atp. Lidé se Vám dovolají v momentě, kdy potřebují pomoct nebo nahlásit nějakou skutečnost (havárie vody).

Předpokladem pro to být úspěšný v této práci jsou pevné nervy a schopnost komunikace, protože prakticky celých 8 hodin mluvíte. Zároveň musíte být schopni práce s počítačem a databázovými systémy. Součástí práce telefonního operátora je administrativní činnost a evidence. Pro výkon této práce je požadováno ukončené středoškolské vzdělání s maturitou.

Porovnání nabídek práce na pozici Operátor call centra

Srovnejte si různé pracovní nabídky na pozici Operátor call centra a vyberte si tak to nejlepší volné pracovní místo na daném postu!

Zaměstnavatel
Pozice
Lokality
Benefity
 
Nejlépe placené call centrum v Ústí!
Více o pozici »
25 000 - 50 000 Kč

Jsme jednou z nejrychleji rostoucích společností v oblasti zákaznické péče a telemarketingu. Hledáme kolegu do nejlépe placeného call centra v Ústí!

Plný úvazek/částečný úvazek
Administrativa, Telekomunikace, Prodej a obchod, Zákaznický servis
Máte zkušenosti z call centra a hledáte lepší podmínky?
Více o pozici »
24 000 - 44 000 Kč

Conectart, dceřiná společnost skupiny KKCG, je jedním z největších poskytovatelů komplexních služeb v oblasti kontaktních center. Jsme jednou z nejrychleji rostoucích společností v oblasti zákaznické péče a telemarketingu.

Plný úvazek/zkrácený úvazek
Administrativa, Telekomunikace, Marketing, reklama a PR, Zákaznický servis
OPERÁTOR CALL CENTRA NA PLNÝ I ČÁSTEČNÝ ÚVAZEK
Hlavní město Praha
Více o pozici »
až 50 000 Kč
Hlavní město Praha
Hlavní město Praha

Na českém a slovenském trhu se pohybujeme od roku 1990, aktuálně zde tvoříme přibližně stopadesátičlenný tým a hledáme posilu do svých řad. Budete to právě vy?

Plný úvazek/Zkrácený úvazek
Administrativa, Prodej a obchod
Operátor call centra (Aktivní linka) Více o pozici »
individuální

Pokud Vás baví komunikace, umíte věcně argumentovat, být přesvědčivý a k tomu Vám nechybí obchodní duch, tak hledáme právě Vás!

Plný úvazek
Prodej a obchod
Strážce prvního dojmu - Call centrum Více o pozici »
individuální

Nezáleží nám na tvé předchozí praxi, kde jsi studoval, kolik jsi toho přečetl nebo odkud přicházíš. My dáváme šanci každému, kdo chce ukázat, že na to má! Hledáme nového kolegu do call centra.

Plný úvazek
Prodej a obchod, Automobilový průmysl
Operátor call centra
Hlavní město Praha
Více o pozici »
individuální
Hlavní město Praha
Hlavní město Praha

Mezinárodní vydavatelství FORUM Media Group, které působí již 30 let v 18 zemích světa, hledá do svého týmu kolegu.

Plný úvazek
Prodej a obchod