Obchodník | Volná místa a plat | VímVíc.cz
Profese Obchodník
Průměrná mzda na pracovní pozici Obchodník je 45 000 Kč.

Obchodník

Obchodník funguje jako zprostředkovatel mezi firmou a klientem a věnuje se nákupu a prodeji výrobků nebo služeb. Náplní jeho práce je vyhledávání nových obchodních příležitostí a zároveň udržování dobrých vztahů se stávajícími klienty.

Důležitou součástí této profese je kontakt s lidmi, takže se s touto pozicí pojí výborné vystupování a komunikační schopnosti. Jako u každé profese je žádoucí pracovitost a v tomto oboru i především trpělivost. Dobrý obchodník se nepozná podle kvantity klientů ale podle její kvality.

Obchodník je poměrně široký pojem. Můžeme si pod tím představit obchodního zástupce firmy, živnostníka nebo obchodníka s realitami, motorovými vozidly, zastavárníka, aukcionáře nebo pracovníka internetového obchodu. Na velikou část nabídek z této oblasti je požadováno ukončené vysokoškolské vzdělání.

Porovnání nabídek práce na pozici Obchodník

Srovnejte si různé pracovní nabídky na pozici Obchodník a vyberte si tak to nejlepší volné pracovní místo na daném postu!

Zaměstnavatel
Pozice
Lokality
Benefity
 
Obchodník pro E.ON
Karlovarský kraj, Liberecký kraj a další
Více o pozici »
individuální
Karlovarský kraj, Liberecký kraj a další

Skupina E.ON se díky 15leté působnosti v České republice stala tradičním partnerem české energetiky. V současnosti hledáme do našeho týmu nové obchodníky.

Plný úvazek
Prodej a obchod
Mistr obchodník pro unikátní projekt
Brno
Více o pozici »
individuální
Brno

Pro naši společnost Neogenia hledáme Mistra obchodníka pro unikátní projekt. Patříme mezi přední společnosti na poli slevového, direct a proximity marketingu.

Plný úvazek
Prodej a obchod
Školitel a obchodník v jedné osobě
Brno
Více o pozici »
individuální
Brno

Pro naši společnost Neogenia hledáme Školitele a obchodníka v jedné osobě. Patříme mezi přední společnosti na poli slevového, direct a proximity marketingu.

Plný úvazek
Vzdělávání a školství, Prodej a obchod