Analytik prodeje | VímVíc.cz
Profese Analytik prodeje

Analytik prodeje

Analytik prodeje má za úkol monitorovat a dohlížet na výkonnost firmy v oblasti prodeje služeb zákazníkům. Vytváří tedy analýzy, kde dohlíží na výdělečnost a efektivnost. Zároveň je náplní jeho práce zefektivnit celý proces a hledání nových metod.

Součástí této práce je komunikace a spolupráce s jinými odděleními za účelem co největší efektivity a výdělečnosti. Analytik prodeje tak musí reagovat na aktuální situace a tomu přizpůsobovat svou práci.

K výkonu této práce je třeba minimálně vysokoškolské vzdělání na bakalářské úrovni, případně absolvování vyšší odborné školy. Jazyky jsou výhodou, obzvlášť ve větších firmách. Průměrný plat Analytika prodeje je cca 33 000 korun.

Porovnání nabídek práce na pozici Analytik prodeje

Srovnejte si různé pracovní nabídky na pozici Analytik prodeje a vyberte si tak to nejlepší volné pracovní místo na daném postu!

Zaměstnavatel
Pozice
Lokality
Benefity
 
DATOVÝ ANALYTIK (AUTOMOTIVE SALES) (A8880)
Hlavní město Praha
Více o pozici »
individuální
Hlavní město Praha

Do naší zavedené automotive firmy přijmeme zapáleného datového analytika.

Plný úvazek
Automobilový průmysl
ANALYTIK OCEŇOVÁNÍ VOZIDEL - MEZINÁRODNÍ ONLINE AUKCE …
Hlavní město Praha
Více o pozici »
individuální
Hlavní město Praha

Zajímáte se o trendy v automobilovém průmyslu a vývoj cen ojetých vozů? Baví Vás auta a vyznáte se v nich? Chcete pracovat v přátelském kolektivu? Máme pro Vás zajímavou příležitost! Praxe není nutná (vhodné i pro absolventy).

Plný úvazek
Automobilový průmysl