Zkušený montér kuchyní Möbelix K.Vary | VímVíc.cz
premium

Zkušený montér kuchyní Möbelix K.Vary

Karlovarský kraj
Plný
28 000 - 34 000 Kč
Mám zájem o nabídku Zkušený montér kuchyní Möbelix K.Vary

Získejte informace o nových volných místech dříve než ostatní

Odběr můžete kdykoliv lehce zrušit.

ZKUŠENÝ MONTÉR KUCHYNÍ

Zákazníkovi bude léta věrně sloužit jen dobře namontovaná kuchyň. Proto si ji pořizuje. Montáž je dovršením celé zakázky. Je to kumšt. Jsme si toho vědomi a dobré montéry dokážeme ocenit. Do týmu v Karlových Varech hledáme parťáka, který má praxi a zlaté ruce.

CO BUDEŠ JAKO MONTÉR DĚLAT?

Montovat nábytek a kuchyně. Budeš pořád v pohybu. Není to jen o montáži, ale taky o rozvozech. Nasbíráš mnoho zkušeností a v životě si pak poradíš se vším. Pracovat budeš s nářadím Festool, Dewalt atd. A taky je super jezdit s větším autem, než s osobákem (řidičák určitě máš).

JAK TO U NÁS CHODÍ?

Končíme, když je hotovo. Záleží na tom, jak nám to jde od ruky. Pracujeme v partě a neradi se necháváme ve štychu. Když někdo potřebuje volno, musíme za něj zaskočit. Ale to samé můžeš čekat i Ty od nás. KOHO HLEDÁME?

Zkušeného montéra nebo truhláře. Nemusíš být kulturista, ale dobrá fyzička je základ. K zákazníkovi musíme všechny díly poctivě vynést. Prostě fitko v práci. Měl bys být důsledný a spolehlivý. Za odvedenou práci totiž neseme odpovědnost. CO TI ZA TO NABÍDNEME?

Práce je pořád dost, o nic se nestaráš, každý den dostaneš plán a jedeš. Každý měsíc Ti peníze cinknou na účtu, i kdyby se dělo cokoli. Makáme naplno od pondělí do pátku, ale víkendy, ty jsou volné vždy. Jsme k sobě féroví, prostě (montážní) tým. Zapůjčení firemní dodávky zdarma. Věrnostní volno a jubilejní odměny.

Zaujala tě tato nabídka?

Po odeslaní formuláře budete automaticky zaregistrováni a bude vám zřízen uživatelský účet. Odesláním formuláře uzavřete s VimVic.cz, s.r.o. smlouvu o zpracování osobních údajů.

Získejte informace o nových volných místech dříve než ostatní

Odběr můžete kdykoliv lehce zrušit.