Zkušební technik/technička - Přelouč | VímVíc.cz

Zkušební technik/technička - Přelouč

Pardubice
Plný úvazek
od 25 000 Kč

Volné místo Zkušební technik/technička ve společnosti KIEKERT-CS, s.r.o.. Pracoviště se nachází na adrese Jaselská 593, Přelouč, 535 01 Přelouč. Jedná se o práci na plný úvazek (pružná pracovní doba) s počátečním platem / mzdou od 25 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: angličtina, němčina a minimální dosažené vzdělání bakalářské. Práce je vhodná pro absolventy vysokých škol. Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Žaneta Tamchynová, DiS. Můžete zavolat na telefonní číslo ********* nebo poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma KIEKERT-CS, s.r.o. nabízí volné pracovní místo na adrese Jaselská 593, Přelouč, 535 01 Přelouč. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 49284975.

Pozice:
Zkušební technik/technička
Minimální stupeň vzdělání:
Bakalářské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
1. 9. 2019
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Nabízené výhody

  • Podnikové stravování - příspěvek
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie

Jazykové znalosti

  • Angličtina - aktivní
  • Němčina - aktivní (výhodou)

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

Místo výkonu práce Přelouč.
Náplň práce:
- provádění mechanických, elektrických a klimatických testů dle specifikace
- zajištění technického vybavení pro provedení testů (přípravek, ovládací elektronika, měřidla, software, školení + znalost procesu)
- reporting výsledků
- komunikace v anglickém jazyce, využívaná při každodenní spolupráci se zahraničními kolegy (písemná i ústí forma)
- občasná služební cesta do zahraničí
Profil:
- máte technické vzdělání a myšlení
- máte mechanickou a počítačovou zručnost
- jste proaktivní při samostatném řešení úloh
- komunikujete v anglickém jazyce (výhodou je komunikace v německém jazyce)
Zaměstnanecké výhody:
- flexibilní začátek a konec pracovní doby
- 5 týdnů dovolené
- nadstandardní možnosti individuálního profesního rozvoje
- měsíční prémie až do výše 11 % z hrubé mzdy
- příspěvek na závodní stravování
- příspěvek na dopravu
- příspěvek na penzijní připojištění ve výši 4 % z hrubé mzdy, max. 1 500 Kč za měsíc
- zvýhodněné tarify u T-mobile pro Vás i Vaší rodinu
- firemní jazykové kurzy (1 hodina týdně v rámci pracovní doby)
Místo je vhodné pro absolventy
První kontakt telefonicky nebo e-mailem.

Benefity, na které se můžete těšit

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Pardubice.
Evidujeme 1087 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Pardubice.