Zkušební technik - Vimperk | VímVíc.cz

Zkušební technik - Vimperk

Prachatice
Plný úvazek
20 700 - 35 000 Kč
Mám zájem o nabídku Zkušební technik - Vimperk

Volné místo Zkušební technik ve společnosti ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk, s.r.o.. Pracoviště se nachází na adrese Špidrova 49/56, Vimperk III, 385 01 Vimperk. Jedná se o práci na plný úvazek (třísměnný provoz) s počátečním platem / mzdou 20 700 - 35 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: minimální dosažené vzdělání úSV. Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Hana Rodová. Můžete zavolat na telefonní číslo ********* nebo poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk, s.r.o. nabízí volné pracovní místo na adrese Špidrova 49/56, Vimperk III, 385 01 Vimperk. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 26034441.

Pozice:
Zkušební technik
Minimální stupeň vzdělání:
ÚSV
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
15. 1. 2018
Směnnost:
Třísměnný provoz
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 5

Poznámka

Náplň práce:
- zkouší, oživuje, konfiguruje a kalibruje elektronické sestavy (osazené DPS, podsestavy, moduly) nebo celé přístroje
- provádí jednoduché montáže na sestavách nebo přístrojích
- hledá chyby a jejich příčiny
- odstraňuje a opravuje chyby (pájení, montáž, nastavení dle pracovního postupu)
- pracuje s konstrukční a výrobní dokumentací - osazovací výkresy, schémata zapojení, montážní výkresy ad.
- provádí kalibrace, údržbu a seřizování měřícího vybavení
- podílí se na řešení konstrukčních či jiných technických potíží
Požadujeme:
- samostatnost, aktivní přístup, flexibilita, odpovědnost
- ochotu se dále vzdělávat
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na penzijní připojištění, podnikové stravování,dovolená navíc,jízdní výhody.
Kontaktní osoba pro uchazeče: pí Hana Rodová, tel.: *********, e-mail: *********, kariérní stránky zaměstnavatele *********

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Prachatice.
Evidujeme 388 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Prachatice.