Zedník - stavební dělník - Dolní Bezděkov | VímVíc.cz

Zedník - stavební dělník - Dolní Bezděkov

Chrudim
Plný úvazek
14 740 - 16 000 Kč

Volné místo Zedník - stavební dělník ve společnosti Continental Travel Trans s.r.o.. Pracoviště se nachází na adrese Dolní Bezděkov. Jedná se o práci na plný úvazek (jednosměnný provoz) s počátečním platem / mzdou 14 740 - 16 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: minimální dosažené vzdělání střední odborné (vyučen). Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Cyörgy Cuberá. Můžete zavolat na telefonní číslo *********.

Více o zaměstnavateli

Firma Continental Travel Trans s.r.o. nabízí volné pracovní místo na adrese Dolní Bezděkov. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 01818198.

Pozice:
Zedník - stavební dělník
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
26. 7. 2016
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 4

Poznámka

Místo výkonu práce: Dolní Bezděkov 2 - práce po celé ČR
Náplň práce: pokládka venkovní dlažby
První kontakt učiňte prosím na shora uvedeném telefonním čísle či přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy (na víkend), aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Chrudim.
Evidujeme 741 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Chrudim.