ZEDNÍK/-ICE - OMÍTKÁŘ/-KA - Hradec Králové | VímVíc.cz

ZEDNÍK/-ICE - OMÍTKÁŘ/-KA - Hradec Králové

Hradec Králové
Plný úvazek
14 740 - 20 000 Kč

Nabídka práce ZEDNÍK/-ICE - OMÍTKÁŘ/-KA pro organizaci STRoMIT CZ, s.r.o. (IČ 04432541). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - základní + praktická škola. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu 14 740 - 20 000 Kč a práci na plný úvazek (pružná pracovní doba). Adresa pracoviště je Jižní 870/2, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Libor Vynnyk, a to na e-mail *********.

STRoMIT CZ, s.r.o. detaily

Další informace o společnosti STRoMIT CZ, s.r.o. vedené pod IČ 04432541 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
ZEDNÍK/-ICE - OMÍTKÁŘ/-KA
Minimální stupeň vzdělání:
Základní + praktická škola
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
1. 8. 2017
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 2

Poznámka

Místo výkonu práce: celá ČR

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: provádění strojních jádrových omítek v bytové výstavbě po celé ČR
- Požadujeme: min. základní vzdělání, praxi s prováděním strojních jádrových omítek, ochotu pracovat na stavbách po celé ČR
- Nabízíme: zajištění ubytování
- V případě zájmu upřednostňujeme kontakt e-mailem: *********, (případně volejte na tel.: *********)

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové.
Evidujeme 898 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové.