Zdravotní sestra, zdravotnický asistent - Praha | VímVíc.cz

Zdravotní sestra, zdravotnický asistent - Praha

Hlavní město Praha
Zkrácený úvazek, DPC, min. 20 hod. týdně
od 10 000 Kč
Mám zájem o nabídku Zdravotní sestra, zdravotnický asistent - Praha

Volné místo Zdravotní sestra, zdravotnický asistent ve společnosti Soukromá klinika LOGO s.r.o.. Pracoviště se nachází na adrese Karlovo náměstí 292/15, Nové Město, 120 00 Praha 2. Jedná se o práci na zkrácený úvazek / DPC / min. 20 hod. týdně (jednosměnný provoz) s počátečním platem / mzdou od 10 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: minimální dosažené vzdělání úSO s maturitou (bez vyučení). Práce je vhodná pro absolventy středních škol. Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Věra Matějková. Můžete poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma Soukromá klinika LOGO s.r.o. nabízí volné pracovní místo na adrese Karlovo náměstí 292/15, Nové Město, 120 00 Praha 2. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 26245922.

Pozice:
Zdravotní sestra, zdravotnický asistent
Minimální stupeň vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Nástup do zaměstnání:
1. 6. 2016
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Místo výkonu práce: Karlovo náměstí č.p. 292/15, Nové Město, 120 00 Praha 2
Kontaktní osoba: Matějková Věra, e-mail: *********
Soukromé zdravotnické zařízení, přijme pro svoji pražskou pobočku recepční - zdravotní sestru, zdravotnického asistenta.
Náplň práce: objednávání a příjímání telefonických objednávek pacientů, vedení dokumentace pacientů ve speciálním programu, komunikace s ošetřujícími lékaři a další administrativní práce spojené s chodem recepce kliniky.
Požadujeme: příjemné vystupování a empatické jednání, odolnost vůči stresu, zájem se dále vzdělávat v oboru, znalost anglického jazyka vítána.
Nabízíme: práci v mladém kolektivu, možnost dalšího vzdělávání, další zaměstnanecké benefity.
Zaměstnanecké výhody: stravenky

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Praha 2.
Evidujeme 4636 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Praha 2.