Zdravotní sestra klientské linky (možnost práce z domova) | VímVíc.cz
premium

Zdravotní sestra klientské linky (možnost práce z domova)

Praha
Práce na plný úvazek
Mám zájem o nabídku Zdravotní sestra klientské linky (možnost práce z domova)

Náplň práce:

Zdravotní sestry klientské linky zajišťují organizaci prohlídek v oblasti nadstandardní léčebné nebo preventivní péče pro individuální či firemní klientelu. Hlavní náplní práce je koordinace léčebné péče a zprostředkování komunikace mezi klienty, lékaři, popřípadě smluvními zdravotnickými zařízeními.

Po zaškolení v kanceláři v Praze a ukončení zkušební doby je možné domluvit se na částečný home-office.

Klientská linka je srdcem naší společnosti - dejte své práci nový smysl a přidejte se k nám!

Požadujeme:

  • min. SŠ zdravotnické vzdělání
  • zkušenosti v oblasti zdravotnictví výhodou
  • proklientský přístup
  • komunikační a organizační dovednosti
  • znalost anglického jazyka (velkou část klientů je anglicky hovořících)
  • uživatelská znalost MS Office

Nabízíme:

  • práci na HPP (smlouva na dobu neurčitou)
  • přátelský kolektiv
  • nadstandardní lékařskou péči pro zaměstnance a rodinné příslušníky
  • 5 týdnů dovolené, 2 dny sick days
  • zvýhodněné mobilní a datové tarify
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • Multisport kartu
  • jazykový kurz angličtiny
  • a další zajímavé benefity

Chcete se dozvědět o naší společnosti více? Podívejte se na: https://www.vimvic.cz/firma/teamprevent-sante

Základní údaje o pracovní pozici

Místo výkonu práce:
Michelská 1552/58, 14100 Praha - Michle, Česká republika
Minimální stupeň vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Další informace o volném místě:
Pozice není vhodná pro OZP.

Kontaktní údaje

Kontaktní osoba:
Simona Robson
simona.robson@teamprevent.cz