ZDRAVOTNÍ LABORANT | VímVíc.cz
Tato nabídka již není aktivní

Zadavatel nabídku stáhl nebo je pozice již obsazená

Na VímVíc pro Vás máme dalších 85 414 nabídek

Zobrazit ostatní nabídky

ZDRAVOTNÍ LABORANT

Praha
Plný úvazek
Výběrové řízení bylo ukončeno

Firma

Job Solution a.s.

Popis pozice

Personální agentura

Pro našeho klienta, který poskytuje kompletní služby v laboratorní diagnostice, hledáme vhodného kandidáta na pozici Zdravotní laborant. Společnost provádí široké spektrum laboratorní diagnostiky v oboru klinické biochemie, hematologie, imunologie a mikrobiologie. Dále je klient provozovatelem sítě odběrových pracovišť v Praze.

Nyní hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Hledáte uplatnění v akreditované laboratoři?

Zaujme Vás zázemí moderně vybavené laboratoře? Je Vaše odpověď ANO?

Pak hledáme právě Vás!

Co bude vaším úkolem?

    • práce v akreditované laboratoři na úseku mikrobiologie, biochemie, hematologie, imunologie

Jaké jsou Vaše zkušenosti a dovednosti?

    • SZŠ, VOŠ, VŠ - Bc. - obor zdravotní laborant
    • osvědčení k výkonu zdravotnického povolání výhodou
    • atestace v některých z oborů nebo praxe výhodou
    • samostatnost, pečlivost, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení;
    • základní znalost práce na PC

Čím Vás na novém místě odmění Váš nový zaměstnavatel?

    • smlouvou na hlavní pracovní poměr
    • příjemným pracovním prostředím
    • nadstandardním platovým ohodnocením
    • benefity
    • možností dalšího vzdělávání - získání atestace

Nástup možný ihned/dohodou.

Místo laboratoře se nachází na Praze 3, Praze 6.

V případě zájmu nám prosím zašlete svůj životopis na *********. Zasláním Vašeho životopisu zároveň udělujete souhlas s poskytnutím Vašich osobních údajů personální agentuře Job Solution a.s. a zařazení do databáze.

Doplňující informace k nabídce

Typ úvazku:

hlavní pracovní poměr

Kontaktní údaje

Jan Linhart Václavské náměstí 837/1111000 Praha 1

Místo výkonu práce

Praha 11000, okres Praha, Hlavní město Praha