Zastupující pracovník/pracovnice poboček - Pardubice | VímVíc.cz

Zastupující pracovník/pracovnice poboček - Pardubice

Pardubice
Plný úvazek
18 000 - 26 000 Kč
Mám zájem o nabídku Zastupující pracovník/pracovnice poboček - Pardubice

Volné místo Zastupující pracovník/pracovnice poboček ve společnosti Okna Macek s.r.o.. Pracoviště se nachází na adrese Jana Palacha 1459, Zelené Předměstí, 530 02 Pardubice 2. Jedná se o práci na plný úvazek (jednosměnný provoz) s počátečním platem / mzdou 18 000 - 26 000 Kč. Na tuto pracovní pozici máme požadavky: práce s PC - zalost, řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B - aktivní řidič a minimální dosažené vzdělání střední odborné (vyučen). Nabízíme stabilní práci a možnost dalšího uplatnění. Kontaktní osoba je Ing. Romana Lungová. Můžete zavolat na telefonní číslo ********* nebo poslat e-mail na *********.

Více o zaměstnavateli

Firma Okna Macek s.r.o. nabízí volné pracovní místo na adrese Jana Palacha 1459, Zelené Předměstí, 530 02 Pardubice 2. Další informace o této společnosti si můžete dohledat v registru ekonomických subjektů ARES pod IČ 26906724.

Pozice:
Zastupující pracovník/pracovnice poboček
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
1. 7. 2019
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:

Požadované dovednosti

  • práce s PC - zalost
  • řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B - aktivní řidič

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

Místo výkonu práce Pardubice.
Požadavky: Ukončené středoškolské vzdělání, logické a technické myšlení, znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič, komunikativnost, příjemné vystupování, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, perfektní zdravotní stav.

Náplň práce: Zastupování pracovnic společnosti na všech pobočkách v rámci celého území ČR - týdenní turnusy a spaní. Vytváření cenových nabídek a návrh technického řešení oken na základě poptávky zákazníka, jednání se zákazníky, zajištění chodu pobočky, telefonická a elektronická komunikace se zákazníky a centrálou společnosti, administrativní činnost.

Nabízíme práci ve stabilní společnosti s více jak 20letou tradicí, služební auto a telefon k dispozici, dobré platové ohodnocení. Kontakt pouze elektronicky.
Životopis zasílejte výhradně na e-mail: *********. Do předmětu e-mailu napište CESTOVATEL/KA.

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Pardubice.
Evidujeme 1103 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Pardubice.