Zástupce vedoucího výroby (esenciální oleje, kosmetika) - Ostrava | VímVíc.cz

Zástupce vedoucího výroby (esenciální oleje, kosmetika) - Ostrava

Ostrava-město
Plný úvazek
25 000 - 30 000 Kč

Nabídka práce Zástupce vedoucího výroby (esenciální oleje, kosmetika) pro organizaci BEWIT FRANCHISE, s.r.o. (IČ 29443237). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - střední odborné (vyučen). Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu 25 000 - 30 000 Kč a práci na plný úvazek (jednosměnný provoz). Adresa pracoviště je Michalská 2030, Slezská Ostrava, 710 00 Ostrava 10. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Ing. Jiří Černota, a to na telefonním čísle ********* nebo na e-mail *********.

BEWIT FRANCHISE, s.r.o. detaily

Další informace o společnosti BEWIT FRANCHISE, s.r.o. vedené pod IČ 29443237 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Zástupce vedoucího výroby (esenciální oleje, kosmetika)
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
1. 5. 2019
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

Místo výkonu práce: Slezská Ostrava
Kontaktní údaje: *********, ********* 8-20 hod.

Do úspěšné a rychle se rozvíjející společnosti v oblasti zdravého životního stylu s rychlým růstem na zahraniční trhy, hledáme na HPP v Ostravě nového člena týmu.

Pracovní náplň:
- Komplexní řízení (zatím malé) výroby (esenciální oleje, kosmetika ….)
- Vedení výrobních skladů. Příjem a výdej surovin, zboží.
- Vedení výrobní evidence (elektronická forma). Řízení procesů spojených s legislativními otázkami výroby.
- Výpomoc v expedici při příprava balíčků se zbožím pro expedici
- Provádění inventur

Požadujeme:
- Bezúhonnost, vysoký morální kredit, pravdivost, čestnost
- Vysoké pracovní nasazení, pozitivní postoj k životu
- Organizační schopnosti, schopnost vést tým pracovníků
- Znalost cizího jazyka vítána
- Pozitivní vztah k přírodě a zdravému životnímu stylu

Vítáme:
-Skvělý zdravotní stav
-SŠ vzdělání

Nástupní hrubá mzda: 25 000 - 30 000 Kč měsíčně

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Ostrava.
Evidujeme 2062 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Ostrava.