Zástupce vedoucího restaurace | VímVíc.cz
premium

Zástupce vedoucího restaurace

Praha
Práce na plný úvazek
30000 - 40000 Kč
Mám zájem o nabídku Zástupce vedoucího restaurace

HLEDÁME KOLEGY DO MANAŽERSKÝCH TÝMŮ NAŠICH RESTAURACÍ

Máš prokazatelné zkušenosti z restauračního provozu? Baví Tě vést, motivovat a řídit tým lidí? Umíš se rozhodovat a pod tlakem udržet chladnou hlavu? Chceš na sobě pracovat a neustále rozvíjet své schopnosti a dovednosti? Láká Tě kariérní růst, či flexibilní plánování směn?

Jakého kolegu hledáme?

Hledáme někoho, kdo se nebojí převzít odpovědnost za chod restaurace
Chceme mezi sebou tahouna, který umí být iniciativní a nebojí se přicházet s novými nápady
Vážíme si lidí, kteří pro nás pracují, a to samé očekáváme i od Tebe

Co očekáváme:

Zkušenosti z provozu McDonald's či obdobných restauračních provozů
Časovou flexibilitu (ranní/odpolední/noční směny)
Zkušenosti s vedením, tréninkem a motivací zaměstnanců
Dobrý time management
Orientace na výsledek a plnění stanovených cílů
Organizační schopnosti a dovednosti
Schopnost komunikovat se všemi členy týmu

Jaká bude náplň práce:

6 měsíční komplexní tréninkový program v rámci našich restaurací, jehož cílem je vytrénování se do pozice zástupce vedoucího restaurace.
Samostatné vedení směn v restauraci
Kompletní odpovědnost za plánování směn, trénink zaměstnanců, objednávání surovin
Zajištění provozních standardů společnosti
Nábor a rozvoj nových zaměstnanců

Co nabízíme:

Nadstandardní platové ohodnocení až 40.000,- po zapracování
Pravidelné měsíční bonusy a osobní ohodnocení, jejichž výše závisí pouze na Tvém pracovním nasazení
Možnost kariérního růstu v rámci naší organizace
Pravidelné motivační akce se členy ostatních týmů
Práci v příjemném kolektivu, na který jsme hrdí
Zaměstnaneckou stravu zdarma
Placený telefonní paušál
Benefitní kartu, která nabízí hromadu slev

Těšíme se, že nám o sobě dáš vědět odpovědí na tento inzerát, nebo nám pošli svůj životopis na tomas.senko@cz.mcd.com

Základní údaje o pracovní pozici

Mzda:
Místo výkonu práce:
Chlumecká 764/2, 19800 Praha - Černý Most, Česká republika
Minimální stupeň vzdělání:
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Další informace o volném místě:
Pozice není vhodná pro OZP.

Kontaktní údaje

Kontaktní osoba:
Tomáš Senko
tomas.senko@cz.mcd.com