Zástupce obchodního ředitele | VímVíc.cz
premium

Zástupce obchodního ředitele

Praha
Plný úvazek/IČ
Mám zájem o nabídku Zástupce obchodního ředitele

Hledáš práci, kde můžeš ukázat, co v tobě je? Máš tah na branku? Do našeho týmu hledáme Directora of Sales!

Jsme jeden z největších internetových kariérních portálů, a klientům nabízíme spolehlivé řešení pro digitální HR a vzdělávání. Spolupracujeme s největšími českými firmami, bankami a pojišťovnami jako je IKEA, Raiffesenbank, TESCO, Möbelix nebo Sberbank.

Během práce komunikujete s novými i stávajícími klienty. Na této pozici je klíčový proklientský přístup a pracovitost.

Získáte skvělé know-how a stabilní job. A především získáte práci, která vás bude bavit. Zázemí máme ve výborně umístěných kanceláří v centru Prahy (Černá labuť, nedaleko metra Florenc a nám. Republiky).

Nabízíme

  • práci v rostoucí společnosti na inovativních projektech
  • příjemnou a energickou firemní kulturu
  • flexibilní pracovní dobu
  • částečný home office
  • firemní notebook
  • práce na plný úvazek, možnost práce na ŽL
  • kanceláře v centru Prahy (Praha 1, Nám. Republiky)
  • benefity, například v podobě Multisport karty

Náplň práce

  • telefonická komunikace s potenciálními klienty
  • péče o současné klienty, budování vztahů s klienty, spolupráce na projektech
  • příprava nabídek a prezentací (PPT, Word)
  • spolupráce s interními týmy - social media, kreativní oddělení, video produkce
  • spolupráce na tvorbě obchodní a marketingové strategie

Požadujeme

  • zkušenosti s komunikací s klienty a B2B segmentem
  • základní znalost online marketingu a zájem o sociální sítě a weby
  • alespoň základní znalost HR problematiky
  • proaktivní přístup a opravdový zájem o klienta
  • strategické myšlení a organizovanou osobnost
  • komunikativnost, pečlivost
  • velmi dobrý písemný projev (výborná ČJ, AJ výhodou), flexibilitu

Po odeslaní formuláře budete automaticky zaregistrováni a bude vám zřízen uživatelský účet. Odesláním formuláře uzavřete s VimVic.cz, s.r.o. smlouvu o zpracování osobních údajů.