ZÁMEČNÍK SENIOR - Milevsko | VímVíc.cz

ZÁMEČNÍK SENIOR - Milevsko

Písek
Plný úvazek
od 20 000 Kč

Nabídka práce ZÁMEČNÍK SENIOR pro organizaci ZVVZ MACHINERY, a.s. (IČ 28127625). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - střední odborné (vyučen) a další dovednosti jako zkoušky svařování. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu od 20 000 Kč a práci na plný úvazek (jednosměnný provoz). Adresa pracoviště je Sažinova 888, Milevsko, 399 01 Milevsko 1. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Ing. Hana Klukáčková, a to na telefonním čísle ********* nebo na e-mail *********.

ZVVZ MACHINERY, a.s. detaily

Další informace o společnosti ZVVZ MACHINERY, a.s. vedené pod IČ 28127625 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
ZÁMEČNÍK SENIOR
Minimální stupeň vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
7. 1. 2019
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:
Další informace:
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.

Nabízené výhody

  • Jiné výhody
  • Jízdní výhody
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

Požadované dovednosti

  • zkoušky svařování

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 5

Náplň práce: činnosti související se zhotovením přípravků, nástrojů a částí strojů a zařízení ruční úpravou a opracování strojních součástí broušením, řezáním, sekáním, ohýbáním, rovnáním, vrtáním, řezáním závitů, slícováním a stehováním dílů; sestavování a montáž dílů strojů a zařízení podle technické dokumentace (výkresové sestavy)
Požadujeme:
střední odborné vzdělání, strojírenství výhodou, znalost čtení výkresové dokumentace a technologických postupů, praxe v oboru
Nabízíme:
zázemí stabilní a renomované společnosti, motivující finanční ohodnocení a práci na zajímavých projektech, týden dovolené navíc, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dojíždění
- mzda od 20 000Kč; jednosměnný provoz; nástup možný ihned

Benefity, na které se můžete těšit

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Písek.
Evidujeme 538 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Písek.