Zámečník/ce, svářeč/ka - Ostrava | VímVíc.cz

Zámečník/ce, svářeč/ka - Ostrava

Ostrava-město
Plný úvazek
28 000 - 30 000 Kč

Nabídka práce Zámečník/ce, svářeč/ka pro organizaci Ostravské opravny a strojírny, s.r.o. (IČ 46581979). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - nižší střední odborné a další dovednosti jako práce s kovem - pájení, činnosti na technických zařízeních - vazačský průkaz. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu 28 000 - 30 000 Kč a práci na plný úvazek (jednosměnný provoz). Adresa pracoviště je Na Valše 237/21, Přívoz, 702 00 Ostrava 2. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Bohumila Kudelová, a to na telefonním čísle ********* (*********) nebo na e-mail *********.

Ostravské opravny a strojírny, s.r.o. detaily

Další informace o společnosti Ostravské opravny a strojírny, s.r.o. vedené pod IČ 46581979 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Zámečník/ce, svářeč/ka
Minimální stupeň vzdělání:
Nižší střední odborné
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Doba zaměstnání:
od 1. 3. 2019 do 1. 3. 2020
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:

Nabízené výhody

  • Jiné výhody - příspěvek na dovolenou, pololetní složky mzda 13. a 14. plat
  • Podnikové stravování
  • Zvláštní prémie - náborový příspěvek 50000 Kč

Požadované dovednosti

  • práce s kovem - pájení
  • činnosti na technických zařízeních - vazačský průkaz

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 1

Poznámka

Místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj
V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu *********, tel.: *********.

Pracovní pozice: Zámečník, Svářeč

Nástupní mzda Svářeč: 30.000 Kč měsíčně
Nástupní mzda Zámečník: 28.000,- Kč měsíčně

NABÍZÍME:
- náborový příspěvek 50.000,- Kč,
- 13. a 14. plat
- příspěvek na dovolenou
- řádné zaměstnání v hlavním pracovním poměru ve stabilní společnosti,
kde působí odborová organizace KOVO,
- program zvyšování a udržování kvalifikace zaměstnanců na náklady zaměstnavatele
- závodní stravování

NÁPLŇ PRÁCE:
- provádění zámečnických, paličských a svářečských prací,
- svařování dle certifikátu ISO 9606-1 v metodě 135 (EN 287-1),
- pálení dle zkoušky ČSN 05 0705 ZP 311-2 1.1 nebo ZP 81 1.1 (kdysi D-G2),

POŽADUJEME:
- platné oprávnění ke svařování dle certifikátu ISO 9606-1 v metodě 135-D (neplatné zkoušky lze prodloužit i v naší společnosti),
- platné oprávnění k pálení dle zkoušky ČSN 05 0705 ZP 311-2 1.1, nebo ZP 81 1.1 (kdysi D-G2)

Benefity, na které se můžete těšit

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Ostrava.
Evidujeme 2038 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Ostrava.