Vývojový/á pracovník/pracovnice SW - Pardubice | VímVíc.cz

Vývojový/á pracovník/pracovnice SW - Pardubice

Pardubice
Plný úvazek
30 000 - 40 000 Kč
Mám zájem o nabídku Vývojový/á pracovník/pracovnice SW - Pardubice

Nabídka práce Vývojový/á pracovník/pracovnice SW pro organizaci T - CZ, a.s. (IČ 25269879). Od uchazeče očekáváme mininální stupeň vzdělání - úSO s maturitou (bez vyučení) a další dovednosti jako řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, znalost programovacího jazyka, angličtina. Nabízené volné místo je vhodné pro absolventy středních škol. Nabízíme stálou práci, zajímavou finanční odměnu 30 000 - 40 000 Kč a práci na plný úvazek (pružná pracovní doba). Adresa pracoviště je Dělnická 475, Pardubičky, 530 03 Pardubice 3. Zájemci o toto volné pracovní místo se mohou obrátit na kontaktní osobu - Ing. Věra Petrová, a to na telefonním čísle ********* nebo na e-mail *********.

T - CZ, a.s. detaily

Další informace o společnosti T - CZ, a.s. vedené pod IČ 25269879 si můžete snadno dohledat v registru ekonomických subjektů ARES.

Pozice:
Vývojový/á pracovník/pracovnice SW
Minimální stupeň vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Nástup do zaměstnání:
1. 6. 2019
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Mzda:

Požadované dovednosti

  • řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • znalost programovacího jazyka

Jazykové znalosti

  • Angličtina - aktivní (čtení technických textů)

Informace o pracovní nabídce

Počet volných míst: 5

Poznámka

Místo výkonu práce Pardubice
Nástup možný IHNED.
Náplň práce:
- analýza systémových požadavků na SW
- návrh architektruy a designu SW, výběr vhodné technologie
- kódování ve zvoleném programovacím jazyce
- testování a dokumentování vytvořeného SW
- instalace SW u zákazníka a následná podpora zákazníků (zahraničí)

Kvalifikace:
- VŠ/SŠ nejlépe z oboru informačních technologií (příležitost i pro absolventy)
- znalost programovacího jazyka (předně Java, C++, C, C#, Python, Javascript)
- AJ alespoň na úrovni čtení technických textů
- řidičský průkaz sk. B

Výhodou je:
- rozvinutá schopnost algoritmizace a objektového návrhu
- orientace v HW PC, SOC, MCU a v technologii jejich programování
- zájem o problematiku v oblasti řízení letového provozu
- znalost OS Linux

Nabízíme:
- zajímavou a náročnou práci v oblasti vývoje SW pro řízení letového provozu
- možnost zahraničních služebních cest (jihovýchodní Asie)
- přátelský kolektiv
- pružná pracovní doba
- jednosměnný režim
- pět týdnů dovolené
- závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
- zdravotní volno 3 dny za rok
- příspěvek na penzijní připojištění

První kontakt emailem

Nabídka práce z Úřadu práce ČR - kontaktní pracoviště Pardubice.
Evidujeme 1117 nabídek volných míst pro Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Pardubice.