Vývojář - práce, volná místa, kariéra | VímVíc.cz
premium

Vývojář aplikací na platformě . NET - Zajímavá práce za skvělé peníze

Praha
Plný úvazek

Zajímáš se o vývoj aplikací na platformě .NET? Chceš se podílet na projektech zavádění Industry 4.0 u světových výrobců piv a rozvíjet se pod vedením zkušených kolegů? Nechceš už ztrácet čas v korporátu? Pak hledáme právě Tebe do našeho malého vývojového týmu!

ESONIC je firma, která již více než 25 let zajišťuje průmyslovou automatizaci technologických procesů a dodávek výrobních informačních systémů MES v oblasti pivovarnictví v ostatním nápojovém průmyslu. Pomáháme firmám s automatizací výrobního procesu prostřednictvím diagnostiky stávajícího řídícího systému a jeho modernizací/automatizací.

Náplň práce

  • Vývoj aplikací na platformě .NET
  • Účast na projektech zavádějících Industry 4.0 u světových výrobců piv
  • Spolupráce na návrhu nových modulů a rozšíření našeho systému pro monitoring a řízení výroby v pivovarnictví
  • Podílet se na návrhu řešení a implementaci
  • Komunikace s celým vývojovým týmem

Požadujeme

  • Znalost C# 6.0+ / .NET 4.6+ / T-SQL
  • Znalost WPF/XAML, EF 6.0+, NUnit, NInject, Log4Net, TeamCity
  • Praxe ideálně 5 let a více
  • Výhodou zkušenost s Scrum
  • Výhodou angličtina na úrovni B2+
  • Schopnost práce v týmu
  • Proaktivní přístup k řešení složitých problémů
  • Ochotu dále se vzdělávat

Nabízíme

  • Možnost získat praxi na zajímavých projektech průmyslové automatizace a informatiky v ČR i v zahraničí pod vedením zkušených pracovníků
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou, možnost práce na IČ
  • Možnost být součástí Industry 4.0
  • Možnost částečné práce z domova
  • Práci v neformálním prostředí a mladém kolektivu
  • Možnost vzdělávání a dalšího osobního růstu
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Řadu firemních benefitů (závodní stravování, home office, 3 dny volna navíc, příspěvek na důchodové či investiční pojištění, telefon a notebook i k soukromým účelům)
  • Volnou pracovní dobu
  • Zázemí stabilní společnosti s více jak 25ti letou historií